Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

W plenerze, czyli ślub w stylu Hampton

Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Dekoracje na naszych, maniowych ślubach zawsze są bardzo indywidualne. Różne tak jak oczekiwania i marzenia bohaterów tego dnia. I tak w czerwcowy weekend, w pięknym słońcu, nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego Agnieszka i Marcin powiedzieli TAK. Miało być prosto, biało i romantycznie.

Ślub i przyjęcie weselne odbyło się w Klubie Mila. To dobre miejsce dla ludzi, którzy lubią marynarski styl w wersji bardziej amerykańskiej, niż bałtyckiej czy szantowo-mazurskiej. Ceremonia odbyła się na brzegiem wody, a główną dekoracją stała się zaprojektowana i wykonana przez nas pergola.

 

pergola

fot. Rafał Zakrzewski www.rafalzakrzewski.com

 

Do tego: hortensje w białych donicach, lampiony, biały dywan i białe duże balony (średnica ok. 1 m) wypełnione helem.

 

detale

fot. Rafał Zakrzewski www.rafalzakrzewski.com

Wnętrze Restauracji jest bardzo konkretne – dominują motywy marynistyczne, dlatego dekoracje stołów, były bardzo proste. Białe, mieszane kwiaty (róże, peonie, goździki, lilie, eustomy) i kremowe świece.

 

dekoracja stołów

fot. Rafał Zakrzewski www.rafalzakrzewski.com

IMG_4995

fot. Rafał Zakrzewski www.rafalzakrzewski.com

 

Dekoracje ślubne nie muszą być skomplikowane. Muszą być spójne i dopasowane do wnętrza. Nie walczmy z rzeczami zastanymi, tylko planujmy aranżacje tak, by jak najlepiej wykorzystać potencjał.

Do.