Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Dodatkowy pokój, czyli rodzice też mają pasje

Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Kiedy dzieci wyprowadzają się z domu, to pojawia się syndrom opuszczonego gniazda. Taka zmiana ma też pozytywne strony. I tak Milena i Jacek dzięki inicjatywie córki, zyskali nową przestrzeń do realizacji pasji. Spontanicznie (bo w planach była metamorfoza sypialni) powstał mini warsztat, pracownia malarska i gościnna sypialnia  dla odwiedzających rodziców Klaudii. Wszystko w jednym pomieszczeniu.

Wielofunkcyjne wnętrze potrzebuje dobrego rozplanowania. Meble – biurko, szafa i szafki nad kanapą to projekt mój i realizacja Stolarza Darka. Kanapę złowiłam na wyprzedaży w Jysk – z tego co wiem, już jej niestety nie ma. A szkoda – bo była niedroga, jest w najwłaściwszym 😉 kolorze i rozkłada się w wygodne łóżko. Drugą taką kupiłam do biura 🙂 Lampy, krzesło i zasłony to IKEA. Dywan z Komfortu. Półka na pędzle zrobiona przeze mnie, a sztaluga z dostawką przez Jacka, specjalnie dla Żony. Na ścianach: okleina korkowa do kupienia w marketach budowlanych, szarość to klasyczny NCS 1000 i błękit NCS S 0510-R80B, a na suficie beton strukturalny do zdobycia w sieciówkach budowlanych lub w sklepach z farbami. Całość dopełniły prace Mileny, w końcu wyeksponowane – w prosty, niedrogi sposób.

 

odc 9

 

Zapraszam na powtórki:

– czwartek 28/04, godz. 22:55
– piątek 29/04, godz. 17:10

Ściskam. Do.