Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

„Domowe Rewolucje” odc 4, czyli koniec z prowizorką

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Mieszkanie Damiana i Natalii to najlepszy przykład tymczasowości, naszych bohaterów śmiało można nazwać Mistrzami Prowizorki. Szafa w przedpokoju pomalowana na biało na pozór wygląda dobrze, a w rzeczywistości rozpada się. Szafki w kuchni i podłoga w łazience, też tracą przy bliższym poznaniu. Do tego przypadkowe meble, ciemne sufity i stara, zniszczona podłoga. Damian i Natalia dbają o siebie: ćwiczą, zdrowo się odżywiają . Czas zadbać o  wnętrze i uzdrowić, skutecznie i na dłużej, ich mieszkanie.

 

 

 

Głównym zadaniem było stworzenie wnętrza, które będzie funkcjonalne i dostosowane do właścicieli. Natalia codziennie ćwiczy jogę, Damian pisze doktorat. Oboje potrzebowali do tego specjalnej przestrzeni. I to uwzględniłam w naszym projekcie, jak i również wymarzoną przez Natalię huśtawkę w salonie.

 

Fot. Piotr Czaja

 

W salonie zbudowaliśmy portal kominkowy, który wypełniliśmy płytkami z marketu budowlanego. Może on stanąć w każdym wnętrzu– możemy go wypełnić wkładem biokominkowym, świecami, albo pozostawić jako element dekoracyjny.Na kominku pojawiły się stylowe dodatki. Stolik kawowy wykonany jest z palety. Drewniane regały na książki oraz jasna, wygodna kanapa są z Agata Meble. Biała podłoga dodała przestrzeni, dla kontrastu położyłam ciemny dywan z Komfortu . Okna zostały ubrane w rolety oraz jasne zasłony z Dekorii. Huśtawka to dzieło Jimi Ogdena, prowadzącego program „Rzeczy Od-Nowa” na antenie HGTV Polska. Zachęcam do oglądania.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Ścianę  w salonie pomalowaliśmy na dwa kolory (szary i biały), tworząc tak zwaną lamperię, która nadała wnętrzu elegancji.

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

W nowej sypialni Damiana i Natalii jest jak w niebie. Na ścianach położyliśmy białą cegłę i białą farbę. Sufit pomalowaliśmy na niebiesko. Grafika z wyznaniem to projekt Mariki. Do tego wygodne, nowe łóżko z sieciówki z niebieskimi poduszkami z Dekorii.  W oknach powiesiliśmy rolety z  materiału Cotton Panama. Jest lekko i przyjemnie.

 

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

W gabinecie powiększyliśmy przestrzeń za pomocą jasnych mebli i białej podłogi. Znalazło się miejsce na dwa biurka do pracy zrobione przez Darka Stolarza oraz miejsce do jogi dla Natalii. Ściana nad biurkami jest zrobiona z korka, a reszta pomalowana na biało.

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

Kuchnia ze starej i niepraktycznej zamieniła się w nowoczesną. Białe, proste szafki z Agata Meble tworzą neutralną bazę dla ceglanej ściany .

 

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

W przedpokoju położyliśmy tapetę oraz ramy z farby tablicówki i listew dekoracyjnych, które zrobiłam sama.

 

 

Zapraszam do oglądania powtórek:

Na antenie HGTV Polska:

– poniedziałek, godz. 20:00

– wtorek, godz. 11:00

– środa , godz. 17:00

Na antenie TVN:

– niedziela, godz 11:00

– sobota, godz 15:30