Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

„Domowe rewolucje” odcinek 1, czyli przekleństwo rzeczy jeszcze dobrych…

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Mieszkanie Krysi było zagracone i ciemne. Ogromny pawlacz, w którym zmieściły się 3 suszarki do grzybów i gar do gotowania pieluch sprzed 30 lat. Czarne płytki w łazienkach, brak poprawnego ciągu kuchennego, do tego zbieranina przypadkowych mebli i dodatków. Mieszkanie do absolutnej zmiany, a w pierwszej kolejności do uporządkowania.

 

 

Głównym zadaniem było rozjaśnienie całego mieszkania i stworzenie przytulnego, kobiecego wnętrza. Ściany: głównym kolorem w całym wnętrzu jest biel. Do tego boazeria w salonie zrobiona przez Darka Stolarza oraz dekoracyjne tapety (w sypialni, w przedpokoju oraz toalecie), wszystkie do kupienia w markecie budowlanym.

 

Fot. Artur Mamos

 

Do mieszkania Krysi wybrałam jasne meble. W salonie dodatkowo Darek polakierował stary stół i nadał mu nowe życie. Podobnie z lustrem – starą ramę przemalowaliśmy na srebrno. Dywan z motywem florystycznym  z Komfortu, który świetnie komponuje się z wygodną, miękką kanapą oraz fotelem z Agata Meble tworząc przytulny kącik w stylu angielskim.  Resztę uzupełniły dodatki, takie jak lustra w ozdobnych ramach oraz zbierane przez lata przez Krysię filiżanki.

 

Fot. Artur Mamos

 

Okna w salonie ozdobiłam szarą roletą rzymską z materiału Cotton Panama z Dekorii oraz białymi zasłonami również z tej tkaniny.

 

Fot. Artur Mamos

Fot. Artur Mamos

 

Tapeta w kwiaty, miękkie poduchy, narzuta na łóżko z Dekorii  oraz jasne przecierane meble z serii Provence z Agata Meble sprawiły, że sypialnia Krysi stała się miejscem prawdziwego odpoczynku.

 

Fot. Artur Mamos

 

 

Mąż Krysi był aktywnym działaczem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku przekazywał na jej rzecz liczne przedmioty przywożone z dalekich podróży. Zainspirowana jego wielkim sercem, wraz z Darkiem stworzyłam złotą szafkę nocną, którą przekazałam na aukcję WOŚP. Zachęcam do licytacji – tutaj

 

 

Zapraszam do oglądania powtórek:

Na antenie HGTV Polska:

– poniedziałek 09/01, godz. 20:00

– wtorek 10/01, godz. 11:00

– środa  11/01, godz. 17:00

Na antenie TVN:

– niedziela 15/01, godz 11:00

– sobota 21/01, godz 15:30

Do.