Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Komnata księżniczki, czyli 2 odcinek DWU

Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Dzieci są najtrudniejszymi i jednocześnie najwdzięczniejszymi „klientami”. Mają swoje wymagania i są szczere. To sprawdzian dla każdego projektanta. Daria marzyła o pokoju w kolorach szarości i pistacji. Motyw przewodni – króliki.

Skosy skosów, dziwne okno i marzenia 7-letniej dziewczynki – pokój Darii był dużym wyzwaniem. Aby zniwelować skosy użyliśmy jednego koloru farby – szarej NCS 1000N z wzornika. Na wnękę z oknem wybrałam tapetę z wzorem deski (kupiona na aukcji internetowej). Można ją znaleźć także w większości marketów budowlanych – zależności od producenta tapety mogą się od siebie różnić odcieniami – od szarego po jasny brąz – dlatego wartko kupić potrzebną nam ilość w jednym sklepie. Wzór tapety położony został w poziomie – to optycznie powiększyło przestrzeń. Na przeciwko okna, na całej ścianie znalazł się króliczy deseń. To dość pracochłonne zajęcie, ale efekt warty wysiłku. Szablony (wielokrotnego użytku) można kupić w internecie np. sklep szablony ścienne. Zabudowa – biurko z szafką, obudowa grzejnika i wiszące półki wykonał Darek Stolarz według mojego projektu. Łóżko wykorzystane z poprzedniego pokoju bohaterki, a lampy, szafa i komoda to Ikea.

Zapraszam na powtórki odcinka 2 DWU do TVN Style

– czwartek 10/03, godz. 22:55
– piątek 11/03, godz. 17:15

ściskam Do.