Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Kuchnia w wersji loft, czyli oczyszczająca demolka w 3 odc „Polowania na kuchnie”

Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Kuchnia bohaterów z dzisiejszego odcinka to koszmar projektanta. Różne fronty, dziwne półki, załamania i totalny brak funkcjonalności. Burzenie tej kuchni było oczyszczające nie tylko dla Bohaterów, ale dla mnie też wyjątkowo przyjemne.

Kuchnia Bohaterów z odc. 3 PnK

Kuchnia dla młodych ludzi, pary, która nie boi się eksperymentów – to temat dzisiejszego odcinka. Punkt wyjścia – loft. Ta stylistyka daje duże możliwości i coraz cześciej można ją zobaczyć nie tylko w komercyjnych przestrzeniach, a także w mieszkaniach. „Hard loft” to styl, który możliwy jest do zastosowania w oryginalnych, pofabrycznych wnętrzach. Nie jest ich dużo w Polsce – w tym temacie króluje Łódź i podwarszawski Żyrardów.

hardloft
„Soft loft” to dodatki i struktury: metal, beton, cegły,  industrialne lampy czy meble z przemysłowych szpuli. Wszystko do zastosowania we wnętrzach różnych: od kamienicy, poprzez mieszkanie na nowym osiedlu czy dom na wsi. To już tylko kwestia wyobraźni.

softloft
Na loftowe inspiracje zapraszam dzisiaj, do TVN Style. „Polowanie na kuchnie” odcinek 3, godzina 22:25.

 

ściskam Do.