Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Łamanie zasad, czyli 2 odcinek „Polowania na kuchnie”

Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Zasady są dobre, ale są też po to, by je łamać. Myśląc o swoim domu, mieszkaniu czy konkretnym pomieszczeniu odrzućmy: schematy, przyzwyczajenia i wszystko „co należy”. Dopiero wtedy możemy zabierać się do projektowania.

Kuchnia powinna być funkcjonalna i dostosowana do naszych potrzeb. To zasady, których w przypadku tego pomieszczenia trzymajcie się i nie będę namawiać do ich łamania. W kuchni pobawmy się elementami wykończenia, dekoracjami, czyli zastosujmy to, co na pierwszy rzut oka kuchenne zupełnie nie jest.

Aby zabezpieczyć ścianę w kuchni, nie musimy ograniczać się do kafli. Możecie zastosować panele, fototapetę przykrytą szkłem hartowanym czy najprościej – farbę tablicową dostępną (cieszy mnie to bardzo) w różnych kolorach.

www.nicety.livejournal.com

www.nicety.livejournal.com

www.nymag.com

www.nymag.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sofa nie jest elementem  wyłącznie salonowym. Jak już znajdziemy czy zrobimy na zamówienie kanapę dostosowaną do wysokości stołu, nigdy nie wrócicie do tradycyjnych krzeseł. Coś o tym wiem 🙂

checker

 

Oświetlenie: kryształowe żyrandole, wielkie industrialne lampy, kolorowe konstrukcje – każdy z tych elementów może dobrze komponować się w kuchni. Ważne – w takim wypadku proponuję neutralną bazę.

Dywan w kuchni to dla wielu dość kontrowersyjne rozwiązanie, którego ja nie boję się stosować. Aby nie żałować takiego wyboru, dywan powinien być łatwy w czyszczeniu lub/i znajdować się w kuchni, w której nie codziennie gotuje się czterodaniowy obiad.

3checker

W dzisiejszym odcinku „Polowania na kuchnie” złamię jedną z zasad. Jesteście ciekawi którą? Zapraszam do TVN Style.

Do.

Odc. 2 PREMIERA wtorek 08/03, godz. 22:25

Powtórki:
– czwartek 10/03, godz. 12:55
– piątek 11/03, godz. 08:15
– niedziela 13/03, godz. 12:55
– poniedziałek 14/03, godz. 16:10