Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Litera z kwiatów, czyli zaklinanie wiosny cd

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Przedwiośnie to dla mnie czas porządków, wyrzucania zbędnych rzeczy i oczywiście remontów… Myślę, że pociągają mnie zmiany, które nadają życiu kolorytu, świeżości, motywacji do działania. Zupełnie nie musicie, tak jak ja przebudowywać pół domu, aby poczuć wiosnę, ale zmiana dekoracji lub wiosenne akcenty, to już coś, do czego będę Was namawiać. Niezmiennie 🙂

Znalazłam w necie inspirację – połączenie litery ze sztucznymi kwiatami, które regularnie próbuję odczarowywać. Myślę, że to dobry przykład tego, że ładne sztuczne kwiaty to już nie element straszący z cmentarza, ale materiał, z którego można tworzyć ciekawe kombinacje.

Potrzebować będziecie:

  • tektury
  • sztucznych kwiatów – główek
  • kleju na gorąco
  • nożyczek, nożyka do tapet i ołówka

kwiaty potrzebne rzeczy

 

Na początek należy narysować literę i wyciąć jej kształt. Obciąć główki sztucznych kwiatów, ułożyć na tekturowej literce i stworzyć kompozycję. W momencie, kiedy jesteście już zadowoleni z aranżacji – każdy z kwiatów należy przykleić za pomocą kleju na gorąco.

collage

Taka ozdoba to element wiosny w kuchni, dekoracja pokoju małej dziewczynki czy drzwi wejściowych. Zastosowanie różne. Czas przygotowania – max 30 minut. Myślę, że to też dobry pomysł na prezent – zrobiony na szybko, a jednak wyjątkowy.

efekt literka

 

ściskam Do.