Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Mała sypialnia, czyli luksus wypoczynku na 10 metrach kwadratowych

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Świat Darii i Macieja stanął na głowie, kiedy pojawiły się dzieci. Przyszedł jednak moment, by najmłodsze wyekspediować z i tak bardzo małej sypialni. Rodzice potrzebowali przytulnego miejsca tylko dla siebie. I chociaż sypialnia ma tylko 10 metrów, to powstało wnętrze, w którym Daria i Maciej mogą poczuć odrobinę luksusu. Tylko we dwoje.

 

collage3

fot. Piotr Czaja

 

Nawet najmniejsza sypialnia może być stylowa. Nie ograniczajcie się i nie bójcie się zmian ustawienia mebli. W tym wnętrzu, dzięki przeniesieniu łóżka, znalazło się miejsce na szafy (wykonanie Darek Stolarz). Zagłówek wykonałam własnoręcznie, a mięsista kapa i jednolite poduszki z Dekorii dopełniły tę aranżację łóżka.

img_0101

fot. Piotr Czaja

 

Zawieszenie lustra nad łóżkiem powiększyło przestrzeń. Wszystkie dodatki, w tym lampka Finja firmy Spotlight utrzymane są w odcieniach bieli i szarości. Jasne kolory, proste formy i mięsiste sploty sprawiają, że ta sypialnia staje się przytulna.

collage1

fot. Piotr Czaja

 

Bohaterowie marzyli o kursie stolarskim. Razem z Darkiem zrobili toaletkę dla Darii. Efekt? Zapraszam do oglądania powtórek na antenie TVN Style:

– czwartek 03/11, godz. 22:55

– piątek 04/1, godz. 17:05

 

Miłego dnia!

Do.