Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Dzień dobry!

Kategorie: , , , , • Autor: Komentarze ()

Pomysł na tę stronę kiełkował w mojej głowie dosyć długo. Kiełkowałby pewnie do dziś, ale pewnego dnia wypowiedziałam go nieopatrznie na głos, w towarzystwie Marii, mojej wspólniczki i wszystko nabrało potwornego tempa. Szczerze mówiąc,  nie mogę uwierzyć, że oto jest! (strona, nie wspólniczka, rzecz jasna, bo ta druga nie daje mi o sobie zapomnieć nawet na minutę 🙂 )

Mam to szczęście, że uwielbiam swoją pracę. W ogromnej mierze to zasługa ludzi z którymi od lat pracuję. Fajny zespół, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, ludzi życzliwych, dobrych i zabawnych.  A do tego dziedzina, w której się poruszam, jest moją pasją. I naprawdę, staram się to doceniać  każdego dnia.

Zachwycają mnie proste rozwiązania dla szeroko rozumianego domu. Bo dom to dla mnie instytucja, a nie tylko cztery ściany. Pomysły na celebrowanie czasu z najbliższymi, zaskakujące triki ułatwiające pracę w kuchni, proste i tanie metamorfozy przestrzeni, piękne dekoracje, recycling dzięki, któremu stare opatrzone przedmioty nabierają nowego życia i zastosowań. Lubię odnajdywać ciekawe miejsca, dobrą kuchnię, hotele, które niekoniecznie mają pięć gwiazdek, ale przede wszystkim duszę. No i w końcu całkowicie spełniam się w organizowaniu eventów. Jakkolwiek nieromantycznie to brzmi 🙂 Kreowanie rzeczywistości, która choć na chwilę daje wielką radość, własnoręczne dekoracje, składanie całej układanki – od pomysłu po przybycie gości – to coś, co daje energię na kolejne tygodnie.

Tu, chcę się z Wami dzielić tym wszystkim. Inspiracjami, zachwytami i zwykłą codziennością, która przy odrobinie chęci, może być całkiem wyjątkowa.

Witajcie 🙂