Oferta
Kontakt
projekty@maniaevent.pl
+48 533 666 746

Mieszkanie 52m2

dr 6
Kategorie: , , • Autor: Komentarze ()

Mieszkanie naszych bohaterów nie należało do tych oryginalnych. Wykończone „taśmowo” pod klucz przez dewelopera było ponure, nudne i niefunkcjonalne. Takie same brzydkie, niedobrane meble w każdym pomieszczeniu, nawet u sąsiadki. Ciemna, dołująca podłoga i fioletowe ściany. KATASTROFA!!! Rewolucja była tu nieuchronna.

Głównym zadaniem było rozjaśnienie całego mieszkania, dostosowanie go do trzyosobowej rodziny oraz uzyskanie jednego wielkiego pomieszczenia.

Fot. Piotr Czaja

W salonie wielkie zmiany. Na najdłuższej ścianie pojawiła się tapeta 3D z marketu budowlanego. Podłoga została wymieniona, teraz całe wnętrze rozjaśniają panele z Komfortu. W rogu stanął wielki, wygodny narożnik w kolorze szarym, udekorowany licznymi poduszkami, a przed nim stolik kawowy z okrągłym blatem. Całość, łącznie z oświetleniem została kupiona w Agata Meble. Szafka telewizyjna to dzieło Darka, a jasny, mięsisty dywan jest z Komfortu. Ściany zostały pomalowane farbą light grey Beckersa i ozdobione plakatami w czarnych ramach z ulubionymi gwiazdami rocka Pani domu. Od ciekawskich spojrzeń sąsiadów, naszych bohaterów chronią zasłony z Dekorii.

Fot. Piotr Czaja

W kuchni zniknęła część ściany dzieląca ją od przedpokoju, dzięki czemu zrobiło się przestrzenniej. Kuchnia oraz biała witryna na porcelanę w całości została zrobiona przez Darka Stolarza. Na środku salonu znalazło się miejsce na duży stół z modnymi krzesłami z Agata Meble.

Fot. Piotr Czaja

Wejście do sypialni, dzięki zburzeniu ścianki jest teraz z salonu, a nie jak wcześniej z przedpokoju. Pod oknem stanęło wygodne łóżko z Agata Meble, ozdobione poduszkami oraz narzutą. W oknach powiesiliśmy rolety i zasłony w kolorze białym. Wszystkie tkaniny użyte w tym pomieszczeniu są z Dekorii. Przy łóżku stanęła szafka nocna (wykonanie Darek Stolarz) wraz ze szklaną lampą. Na ścianie położyliśmy dwa rodzaje tapet w kratę kupione w markecie budowlanym. Są one do siebie na tyle podobne, że tworzą całość, ale dzięki odmiennej kolorystyce dzielą nam przestrzeń wyznaczając sypialnię rodziców oraz kącik dla ich małej córeczki. Na przeciwległych ścianach powiesiliśmy lustra w białych ramach z Agata Meble.

Fot. Piotr Czaja

Biały, żaluzjowy parawan zrobiony przeze mnie i Darka to dobry patent do małego wnętrza. W każdej chwili możemy się nim odgrodzić i mieć prywatność. Łóżeczko dziecięce zostało kupione na aukcji internetowej i udekorowane pościelą z Dots My Love. Mobilny pomocnik z sieciówki, to wygodny sposób na przechowywanie pieluszek lub innych niemowlęcych akcesoriów. Przy łóżeczku znalazło się miejsce na pufę od matka polka dot, na której mama może nakarmić córeczkę lub przeczytać jej książkę. Na podłodze położyliśmy wykładzinę dywanową z Komfortu. Nie tylko wycisza ona pomieszczenie ale również nadaje mu przytulności.

Fot. Piotr Czaja

W łazience zrobiliśmy lekki lifting. Pozbyliśmy się starej umywalki i szafki, a w jej miejsce daliśmy nową, większą kupioną w markecie budowlanym. Nad umywalką powiesiliśmy lustro z sieciówki. Całość udekorowaliśmy dodatkami z Agata Meble.