Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Militarnie i z odzysku, czyli pokój dla nastolatka

Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Damian marzył o pokoju militarnym i nowoczesnym. Z racji tego, że jest zupełnie poważnym znawcą klimatów wojskowych, pokój potraktowałam także zupełnie serio. I tak ze skrzyń z recyclingu, mojego projektu i pracy Stolarza Darka powstała militarna baza dla ciekawego świata gimnazjalisty.

collage

po prawej: fot. Piotr Czaja

 

Punktem wyjścia do tego projektu była jego uniwersalność. Pamiętajmy, że dzieci zmieniają swoje zainteresowania i nie przywiązujmy się do ich wyborów. Darek Stolarz (mój projekt, jego wykonanie) stworzył neutralną bazę – podest na łóżko, biurko i szafę.
 

img_0114

fot. Piotr Czaja

 

Klimat militarny stworzyły dodatki. Oryginalne wojskowe skrzynie użyte jako miejsce do przechowywania, torby – przybornik przy biurku, a z materiału w kolorze moro uszliśmy poduszki i kapę.

Do tego wnętrza dobrałam lampy w stylistyce industrialnej. Trzy lampy sufitowe Gaia firmy Spotlight stworzyły kompozycję. Nad biurkiem użyłam wyciąganej Talaro, a na parapecie stanęła lampa stojąca z podstawą z żołnierzyków, mojego wykonania do tego litera z naboi oraz własnoręcznie wykonana tarcza, która zawisła centralnie nad łóżkiem.

Ściany pomalowane zostały klasycznym kolorem szarym (NCS 1000 N), na oknie pojawiła się szara roleta rzymska z Dekorii.
 

collage4

fot. Piotr Czaja

 

Zapraszam do oglądania powtórek na antenie TVN Style:

– czwartek 22/09, godz. 22:55

– piątek 23/09, godz. 17:05