Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Na co dzień i na święta, czyli porządków ciąg dalszy!

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Wspominałam w poprzednim wpisie dotyczącym sprzętów gospodarstwa domowego Bosch, że tamten o suszarkach (LINK TU) nie jest ostatnim, i słowa dotrzymuję :) Zapraszam was do przeczytania kolejnego wpisu, tym razem o odkurzaczach pionowych Serie | 6 i 8 marki Bosch i na tym jak ułatwiają życie codzienne i przygotowanie się do sezonu zimowego i świątecznego. 


Ja odkurzam w domu kilka razy dziennie, nie dlatego, że jestem bałaganiarą - czasem bywam, ale któż nie bywa? :) - ale dlatego, że życie z małym dzieckiem, które urzęduje głównie na poziomie podłogi, z 3 kotami i jednym psem, wymusza na mnie utrzymywanie porządku na podłodze i dywanach, a przy okazji też na kanapach, fotelach i krzesłach :) I właśnie przy tak częstym sięganiu po odkurzacz, szczotkę i szufelkę, zakochałam się w odkurzaczach pionowych, w dodatku akumulatorowych! 

Powiem szczerze, że na początku korzystałam jeszcze z klasycznego odkurzacza, ale przy wspomnianej powyżej częstotliwości sięgania po niego, na ratunek przyszedł, i sprawdza się doskonale odkurzacz pionowy BOSCH UNLIMITED! U mnie w domu idealnie sprawdza się na dywanach, podłodze drewnianej, na kafelkach, ale także na meblach tapicerowanych i okiennicach! A przez to, że jest bezprzewodowy, sprawdzi się również w samochodzie :) 

Nie będę się za bardzo rozpływała nad faktem, że odkurzacz odkurza, bo to jasne jak słońce :) Ale chętnie się rozpiszę trochę nad funkcjonalnością odkurzacz pionowego. Chodzi mi o to, że odkurzacz ma kilka funkcji dodatkowych, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie w domu. Po pierwsze, akumulator - jest to ten sam akumulator, który znajdziecie przy bezprzewodowych urządzeniach Bosch. Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami i ładowarkami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszystkich urządzeń domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych marki Bosch z linii zielonej! Tak więc jeden akumulator, jedna ładowarka i macie spokój :) 

Odkurzanie lekkiej wagi. Odkurzacz Unlimited jest tak kompaktowy, że moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg. To pozwala, dosłownie, na odkurzanie całego domu i jego zakamarków, od podłogi aż po sufit. Z łatwością odkurzysz podłogi (twarde drewniane, płytki oraz dywany i wykładziny), ale też stół, meble, również te tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. za szafą czy do wysoko zawieszonych półek i tak jak w moim przypadku, skutecznie i bezproblemowo, można odkurzyć wewnętrzne okiennice, z bardzo dużą ilością lamelek, na których zbiera się kurz :)  

Co ciekawe, odkurzacz, choć niewielkich rozmiarów, jest zdolny wykonywania wielu zadań domowych. Jego nieopisanym walorem jest, jego poręczność. Można zawsze mieć go pod ręką, jest niewielki, więc zmieści się szafce w przedpokoju, ale nawet jeżeli nie macie miejsca, żeby go ukryć, to nie będzie szpecił wnętrza swoim widokiem, bo jest estetyczny i nowoczesny. Choć biorąc pod uwagę porę roku, radziłabym postawić go w przedpokoju blisko wejścia. Jesienią i zimą wnosimy na butach nieopisane ilości brudu z zewnątrz, więc taki odkurzacz pod ręką to skarb :) 
Niewątpliwie idealnie sprawdzi się też przy okazji Świąt Bożego Narodzenia i obsypującej się choinki - przetestowałam to już i wiem, że działa!

A na sam koniec zdradzę Wam moją ulubioną „funkcję” odkurzaczy pionowych BOSCH – szybko i skutecznie usuwają sierść zwierząt domowych z dywanów i tapicerki meblowej! :) 

Ściskam, Do.