Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Nastolatka, czyli koniec z dziecięcym pokojem w 8 odc. DWU

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Zuzia potrzebowała nowego pokoju. Już nie dziecięcego, a całkiem dla nastolatki.  Z pomocą przyszła mama Agnieszka, która oddała córce swoją sypialnię. Super. Dzięki temu zyskałam przestrzeń i mogłam stworzyć miejsce, dla wymagającej, dorastającej dziewczyny.

 

Nowy pokój Zuzi miał stać się ciepły i przytulny – azyl dla nastolatki. Postanowiłam urządzić jej modną sypialnię  z dodatkami w kolorze pudrowego różu.

 

Fot. Piotr Czaja

 

W tej aranżacji postawiłam na tekstylia o różnej fakturze i wzorach. Łóżko stało się centralnym elementem tego pokoju. Razem z Darkiem wykonaliśmy tapicerowany zagłówek z kolorowych kwadratów.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Przy okazji urządzania tego wnętrza skorzystałam z pomocy znanej mi nastolatki, również Zuzanny. Razem z Zuzią nr 2 wykonałyśmy kolorowe Z jej projektu, które umieściłyśmy w ramce na szarym tle. Ten element stał się prezentem od nastolatki dla nastolatki, bo któż zrozumie je lepiej niż one same 🙂

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

Ściany pomalowaliśmy na szaro 🙂 Ten kolor  idealnie współgra z dodatkami w kolorze pudrowego różu. Na tym tle świetnie wygląda wykonany przeze mnie stolik nocny.  Aby go zrobić potrzebujecie tylko metalowego kosza, kawałka blatu i spray do pomalowania. Jest modnie, a nie musi być wcale drogo.

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

Całość tego wnętrza zwieńczyły jak zwykle dodatki: lampy w kolorze metalicznego różu ze sklepu Lightcenter , zasłony z Dekorii oraz nowoczesne plakaty. Użyłam też elementów zakupionych wcześniej przez moje bohaterki: neony, fotel i pościel.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Ściskam

Do.

 

Zapraszam na powtórki do TVN Style:

czwartek godz 22:55

 sobota godz 10:15