Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

O nas

My, czyli Dorota Szelągowska i Maria Mikołajczak

Od wielu lat zajmujemy się organizowaniem eventów prywatnych i firmowych – ślubów, jubileuszów, koncertów, konferencji, spotkań biznesowych czy uroczystości rodzinnych. Dwa lata temu, połączyłyśmy nasze siły pod szyldem Mania Event.  Nasze projekty są zawsze indywidualnie dopasowane do klienta, przemyślane w najmniejszym szczególe i zorganizowane tak, by nasz udział miał jak najmniejszy wpływ na ogólny budżet przedsięwzięcia. Niemożliwe? A jednak. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, na jak wielu rzeczach można oszczędzić, stosując odpowiednie rozwiązania. My, dzięki doświadczeniu i bazie sprawdzonych podwykonawców, jesteśmy w stanie zorganizować event o jakim zawsze marzyłeś, ale wydawało Ci się, że z różnych względów nie jest możliwy w realizacji. Służymy także pomocą „w ostatniej chwili” -wtedy kiedy wydawać by się mogło, że wszystko zostało zaplanowane, ale brakuje ostatecznego szlifu. Staramy się, aby wszelkie dekoracje, których używamy w naszych realizacjach, były wykonane przez nas. Dotyczy to także bukietów i innych florystycznych ozdób – dzięki temu oszczędzamy czas i Twoje pieniądze.

mania-logo-transparent

Jeżeli więc marzysz o wyjątkowej uroczystości rodzinnej, planujesz event firmowy, czy też właśnie wybrałeś datę swojego ślubu – zadzwoń,  umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

+48 667 631 717

maria@maniaevent.pl