Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Oswojenie przestrzeni, czyli salon w 5 odcinku DWU

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Salon, jadalnia i aneks kuchenny bohaterów ostatniego odcinka „Dorota was urządzi” potrzebował pomysłu.  Baza – jasna zabudowa kuchenna i podłoga w odcieniach szarości, to dobry punkt wyjścia. Do tego zbieranina przypadkowych mebli i brak dodatków. Przestrzeń do zmiany wdzięczna i z potencjałem.

collage

po prawej: fot. Piotr Czaja

 

Głównym zadaniem było połączenie przestrzeni, a jednocześnie jasne wydzielenie funkcji. Galeria na ścianie  umieszczona w ramach ze sztukaterii stała się wspólną dla salonu, części jadalnianej i aneksu kuchennego. Lustra wykonał Darek Stolarz, a złote litery można kupić w moim sklepie.
 

img_0106

fot. Piotr Czaja

 

Meble to dowód na to, że można urządzić wnętrze w sieciówce – w sposób szybki i ekonomiczny. Charakter wnętrza tworzą dodatki. Dywan imitujący patchwork (z Komfortu), lampy bohaterów (sufitowe)  oraz czarny, zdecydowany akcent nad stołem, lampa Alvar z firmy BriTop.  Mocnym akcentem są także kontrastowe zasłony z mięsistego materiału Jupiter (do kupienia w Dekorii).
 

collage4

fot. Piotr Czaja

 

Zapraszam do oglądania powtórek na antenie TVN Style:

– czwartek 29/09, godz. 22:55

– piątek 30/09, godz. 17:05

 

Do.