Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Pokój dla nastolatków w wersji max, czyli podwójne szczęście

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Bliźniacy Mateusz i Maciek, zwani M&M’s skradli moje serce i starą sypialnię rodziców ;-). Urośli, zmieniły się gusta, a przede wszystkim potrzebowali przestrzeni i swobody. Jeszcze chłopcy, ale już niedługo Panowie w wieku nastoletnim, dostali pokój, którego nie będą się wstydzić za kilka lat.

To największa przestrzeń, którą zmienialiśmy w programie „Dorota was urządzi”. Z sypialni rodziców powstał duży pokój dla bliźniaków z wydzieloną strefą muzyczną.
 

collage1

fot. Piotr Czaja

 

Zabudowę – piętrowe łóżka z biurkami i miejscem do przechowywania wykonał na podstawie mojego projektu Darek Stolarz. Na niej zawisły chorągiewki z Dots my Love. Kolorowe szafki i żółta kanapa to IKEA. Worki pufy (w kolorze szarym i żółtym) zostały zamówione w Dekorii.

 

img_0189

fot. Piotr Czaja

 

Lampa to „pająk” kupiony w markecie budowlanym. Piłkarzyki są własnością chłopaków, a półki powstały z upolowanych na internecie desek.

 

collage

fot. Piotr Czaja

 

Mateusz i Maciek grają na instrumentach. Dodatkowo zrealizowaliśmy marzenie – profesjonalna dj’ka w wykonaniu moim i Darka Stolarza.

 

Zapraszam do oglądania powtórek na antenie TVN Style:

– czwartek 17/11, godz. 22:55

– piątek 18/11, godz. 17:05