Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Pokój wielofunkcyjny, czyli sposób na kawalerkę

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Pokój Kasi to nie kawalerka, tylko jej oaza w mieszkaniu, które dzieli z kuzynką. Jednak zasada jaką kierowałam się podczas projektowania jest taka sama, jak w mieszkaniach jednopokojowych. Stworzenie przestrzeni, która pełnić będzie różne funkcje. Tak powstał pokój, w którym można przyjmować przyjaciół, a jednocześnie zadbać o odrobinę intymności.

collage

po prawej: fot. Piotr Czaja

 

Poprzedni pokój- ciemny i przypadkowo urządzony – był tylko sypialnią. Brakowało w nim miejsca do odpoczynku i symbolicznego podziału na strefę dzienną i nocną. Taki efekt uzyskałam tworząc ścianę- do połowy postawioną ze ścianki karton-gips.  Górna część to transparentna ściana, którą stworzył Stolarz Darek. Tak powstała część sypialna – z łóżkiem zrobionym przez Darka, z lampą do czytania Felix firmy Spotlight  oraz zasłonami z mojego ulubionego materiału Cotton Panama w kolorze białym z Dekorii.
 

collage6

fot. Piotr Czaja

 

W części dziennej stanęła kanapa i fotel z IKEA. Szafkę pod telewizor wykonał Stolarz Darek, a stolik zrobiłam ze szpuli po kablach. Na jednej ze ścian powstała galeria oraz stanęło duże lustro. Akcentem kolorystycznym są żółte poduszki z Dekorii, a dodatkowe, klimatyczne  oświetlenie zapewnia stojąca lampa Adelaida firmy Spotlight.
 

img_1246

fot. Piotr Czaja

 

Zapraszam do oglądania powtórek na antenie TVN Style:
 
–  wtorek 11/10, godz. 8:15

– czwartek 13/10, godz. 22:55

– piątek 14/10, godz. 17:05

 

ściskam Do.