Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Prezent na ostatnią chwilę, czyli twórczy recycling (znowu)

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Wspominałam Wam już o tym, że mam ukochaną kierowniczkę budowy Małgosię, ale nie wspominałam, że Małgosia ma córkę – Zofię. Obie odwiedziły mnie ostatnio, wpadając przy okazji w oko cyklonu świątecznych przygotowań. Żadne ręce nie mogą się marnować, Gosia została więc wysłana w towarzystwie chłopaków za miedzę w celu zdobycia choinki, a Zośka usadzona przy stole wśród najlepszych rzeczy świata, czyli koralików, łańcuszków i innych błyskotek, które naprędce zorganizowałam.

Od razu zaznaczę, że inspirację do tego DIY znalazłam w jakimś craft-owym czasopiśmie, które zakupiłam na stacji benzynowej po drodze na Warmię.

Rzecz dotyczy choinki. W ramce. Idealnego prezentu na ostatnią chwilę, lub po prostu stylowej dekoracji wnętrza. Żeby ją zrobić potrzebujecie:

Choinka z koralików DIY

  • 1 ramka (wielkość zależy od Was), bez szybki
  • materiał na tło – najlepiej jednolity, cudownie sprawdza się plusz
  • klej na gorąco
  • klej tapicerski
  • koraliki, łańcuszki, stara biżuteria, mogą być śrubki – jednym słowem wszystko co się błyszczy.

 

Najpierw naklejamy materiał na plecówkę ramy ( dokładnie go rozłóżcie) za pomocą kleju tapicerskiego. Potem całość wkładamy do ramki i zaczynamy proces twórczy.

Zośka sama rozplanowała całość, na górę przyklejając ozdobę choinkową w kształcie gwiazdy. Potem nastąpiło żmudne klejenie. Nie obyło się bez zbyt bliskich spotkań z klejem na gorąco, ale już 40 minut później choinka była gotowa. Przepiękna.

Zosia -mistrzyni DIY  Zosia

Poniżej dumna właścicielka ze swoim dziełem.

Zosia :)

Jako, że  dzieło wyszło razem z Gosią i Zosią, naprędce postanowiłam stworzyć swoje. Zupełnie przypadkowo wyszło jakieś takie… Klimtowskie – (Gustawie wybacz to porównanie) 🙂

Moja choinka

Polecam Wam bardzo ten DIY – szybki, prosty i można osiągnąć wspaniałe efekty. Kto zrobi własną, niech dosyła zdjęcia – dołączę galerię do tego wpisu.

Uściski

Do.