Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Rodzinny galimatias, czyli pierwszy odcinek szóstego sezonu DWU

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Rodzina Urbańskich – cudowna i na pewno bardzo się kochająca. Sytuacja mieszkaniowa – niezwykle pogmatwana. Tata z Konstantym śpiący w „męskiej” sypialni, Mama z Tosią na kanapie, a w pokoju teoretycznie dziecięcym Halina, siostra pani domu. Nadszedł czas, by zrobić z tym porządek. Halina zaczyna nowe życie na swoim, sypialnia oddana została rodzicom i powstał pokój dla dwójki dzieci. Narazie będzie w nim mieszkał sam Kostek, ale jak tylko Tosia zacznie biegać, dołączy do brata.

 

Pokój,  który został oddany dzieciom jest długi, wąski  i dość mały. To wyzwanie dla projektanta.

 

 

 

 

Na ścianie na przeciwko okna pojawiło się piętrowe łóżko – najważniejszy mebel w tym pokoju mojego projektu i w wykonaniu Darka Stolarza. Na ścianie za łóżkiem położyliśmy tapetę imitującą deski z marketu budowlanego.

 

 

fot. P.Czaja

 

 

Kolorowa pościel oraz dekoracyjne chorągiewki to Dots My Love.

 

fot. P.Czaja

 

Prawa ściana pokoju została pomalowana czarną tablicówką. Znalazło się tam miejsce na własnoręcznie wykonaną lampę misia (prezent ode mnie i Cioci Halinki),  oraz kącik do rysowania wraz z wygodnym pufem od matka polka dot.

 

fot. P.Czaja

 

Kolorowa szafa (wykonanie Darek Stolarz) to główne miejsce do przechowywania. Sprawdziłam, mieści się w niej wiele zabawek.

 

 

fot. P.Czaja

 

 

fot. P.Czaja

 

 

Zasłona VIVID 5 w kolorze żółtym oraz roleta STALL 1A została kupiona w sklepie Stylus. Całość utrzymana w kolorach żółto – szarych.

 

Ten odcinek był wspaniałym otwarciem nowego sezonu. Spełniłam nie tylko rolę projektantki, ale z wielką przyjemnością Cioci Dorotki. Zresztą sami zobaczcie, jeżeli przegapiliście premierę.

 

 

Do.

 

Zapraszam na powtórki do TVN Style:

 środa  godz 21:40

czwartek godz 22:55

 sobota godz 10:15