Oferta
Kontakt
projekty@maniaevent.pl
+48 533 666 746

Salon 28m2

dwu 4
Kategorie: , , • Autor: Komentarze ()

Salon, który poddaliśmy metamorfozie był modny w zeszłym stuleciu. Tapeta w kwiaty, ciężkie i ciemne meble, babcine firanki w oknach. Jednym słowem duża, niewykorzystana przestrzeń.

Głównym zadaniem było podzielenie salonu na strefy: jadalną i wypoczynkową. Ustawiłam meble w stylu amerykańskim, czyli pośrodku pokoju, a nie przy ścianach, do czego jesteśmy nie wiem dlaczego bardzo przyzwyczajeni.  Salon po metamorfozie nabrał nowoczesności, ale nie stracił przestrzeni.

Fot. Piotr Czaja

Kolorystyka salonu to połączenie bieli, szarości i mocnej, intensywnej zieleni. Zabudowa RTV to efekt pracy Darka Stolarza.

Fot. Piotr Czaja

W miejscu pod oknem stanął biały stół na stylizowanych nogach, kupiony za grosze i przerobiony  przez Darka. Pomieszczenie powiększa optycznie duże lustro wiszące na ścianie (również używane i przerobione przez Darka Stolarz). Beżowe zasłony kupione w Dekorii ocieplają  wnętrze i nadają mu przytulności.

Fot. Piotr Czaja

Biało- zielona konsola z sieciówki została przerobiona przeze mnie i Darka. Dzięki nowym nóżkom i blatowi zyskała designerski wygląd.

Fot. Piotr Czaja

Kominek został obłożony nową licówką, a stare płytki przemalowane na szaro dedykowaną do tego farbą.  Białe i zielone poduszki z Dekorii nadają temu wnętrzu charakteru.

Fot. Piotr Czaja