Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Salon w domku fińskim, czyli 1 odcinek nowego sezonu DWU

Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

W odcinku DWU 4 odwiedziłam Kubę i Adę. Zmieniłam ich wspólny, nieco zaniedbany pokój w domku fińskim, w funkcjonalny salon z garderobą.

„Dorota was urządzi” TVN Style odc 1 sezon 4

Na ścianie za łóżkiem położyłam tapetę imitującą cegłę licówkę w kolorze białym (do kupienia w większości marketów budowlanych). Przy wyborze tapety należy zwrócić uwagę na jej fakturę. Grubsze tapety lepiej się za sobą łączą i mniej wydać stykające się części. Ku zaskoczeniu ;-), na pozostałych ścianach w pokoju oraz w garderobie użyłam szarej farb (numer NCS 1000 N). Na podłodze położyłam najprostszą białą wykładzinę, którą można kupić w sklepach z dywanami. Stolik, lustro, krzesła i kanapa to Ikea. Blaty i półki w garderobie to dzieło mojego stolarza Darka. Całość wieńczy papierowy żyrandol zwany przez nas „chmurą”.
Zapraszam Was do oglądania nowego sezonu Dorota Was Urządzi w TVN Style – premierowe odcinki w każdą sobotę marca o godzinie 16:45.
Poniżej dokładne godziny powtórek odc 1, jeszcze w tym tygodniu.

odc. 1 PREMIERA sobota 27/02

Powtórki jeszcze w tym tygodniu

– czwartek 03/03, godz. 22:55

– piątek 04/03, godz. 17:15

Ściskam,

Do.