Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Siła przeciwieństw, czyli sztuka kompromisu w 3 odcinku DWU

Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Jan marzył o męskim salonie, a Monika o wnętrzu ciepłym i pastelowym. Postarałam się połączyć ich oczekiwania i swoje wyobrażenia o tym pomieszczeniu. Nie było to łatwe:-) A jednak stało się. Przedstawiam efekt kobieco-męskiego kompromisu. Nowoczesny salon dla dwóch kompletnie różnych osobowości.

Betonowa ściana, to coś, co bez problemu można zastosować w wielu wnętrzach. Na rynku gotowe są różne produkty typu „beton dekoracyjny”. Co ważne – należy trzymać się instrukcji kładzenia dołączonej przez producenta, ale naprawdę nie jest to skomplikowane. Dobrze, bo sami możemy stworzyć taką ścianę, a przede wszystkim w międzyczasie zdecydować jaką ma mieć ona strukturę – bardziej lub mniej gładką. Meble: zabudowę pod oknem i zabudowę z telewizorem wykonał na podstawie mojego projektu Stolarz Darek. Fotel, dywan, ramy i lustro to IKEA, a stoliki znalazłam w sklepie z meblami Ave Art.

Salon DWU4 doc. 3

Zapraszam na powtórki odcinka 3 DWU do TVN Style:

– czwartek 17/03, godz. 22:55
– piątek 18/03, godz. 17:15
ściaskam
Do.