Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Stylowy salon, czyli jak stworzyć wnętrze dla dwóch pokoleń

Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Rodzina Neuff żyje nieco obok siebie. Dlaczego? Brakuje im wspólnego miejsca. Wygodnego, dostosowanego do różnych gustów dwóch pokoleń. Przypadkowy miszmasz sprawia, że nikt nie czuje się w w tym salonie dobrze. Cel? Stworzenie stylowego wnętrza, które pokochają rodzice i zaakceptują dorastające dzieci. Takie wyzwanie podjęłam w najnowszym odcinku „Dorota was urządzi”.

Cieszy mnie bardzo, kiedy we wnętrzu mogę użyć mebli i dodatków należący właścicieli. Tak było tym razem. Stylowe biurko i rozkładana kanapa znalazły miejsce w nowej aranżacji. Grafiki i zdjęcia to własność Rodziny Neuff oprawiona w nowe, jednakowe ramki (IKEA). Stolik kawowy i krzesło zostały kupione za grosze na aukcji internetowej. Zabudowa pod TV oraz szafa to mój projekt wykonany przez Stolarza Darka. To przykład jak połączyć stylowe, stare meble z nową zabudową. Dodatki: dywan oraz lampa, to także wymieniona wyżej sieciówka. Na ścianie położyliśmy jasną cegłę, która finalnie została pomalowana na biało. Reszta ścian pokryła farba w kolorze ciemnego, ciepłego beżu. To dobra baza do stylowych, ciemnobrązowych mebli.

Zapraszam na powtórki programu:

czwartek 31/03, godz. 22:55

piątek 01/04, godz. 17:10

Do.

DSC_4879