Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Sypialnia, czyli mini wnętrze w 7 odc. DWU

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

 

Sypialnia pełna nie rozpakowanych pudeł zupełnie nie pasowała do bardzo dobrze urządzonego mieszkania Moniki i Wodzisława. Cudowna, pozytywna para. On perfekcyjny Pan Domu, Ona uprawiająca jogę bizneswomen. Cel – stworzenie przytulnej sypialni dla dwojga, w bardzo małym wnętrzu, z designerskimi elementami.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Ścianę za łóżkiem oraz sufit pokryłam betonem.  Dzięki temu ściana nabrała struktury, a przede wszystkim ulubionego koloru bohaterów. Bardzo dobrze ich rozumiem 🙂  Szarość betonu podkreśliłam ciemnymi zasłonami z Dekorii.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Razem z Darkiem, wykonaliśmy lampę.  Chciałam pokazać, że ze zwykłej sklejki sami możecie zrobić designesrską, kreślarską lampę. Jest ciekawym dodatkiem to tego prostego wnętrza. Pamiętajcie – w małych pomieszczeniach trzeba uważnie dobierać dodatki, tak by nie były zbyt dominujące lub by nie było ich po po prostu za dużo.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Sercem każdej sypialni jest łóżko, to wykonał Darek z pomocą naszych bohaterów, którzy go odwiedzili w stolarni. Na ścianie zawiesiłam abstrakcyjne obrazy.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Zagłówek, który rozszerzyłam na całą ścian wykonaliśmy z paneli podłogowych. To rozwiązanie ekonomiczne, które sprawdzi się w wielu wnętrzach i a wykonanie jest naprawdę proste. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy kładę na ścianę produkt przeznaczony do podłogi. A co, przecież mogę 🙂

ściskam

Do.

 

Zapraszam na powtórki do TVN Style:

środa  godz 21:40

czwartek godz 22:55

 sobota godz 10:15