Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Taras, czyli wakacje na co dzień, w ostatnim odcinku Metamorfoz

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Taras czy balkon to ostatnia przestrzeń, którą urządzamy. Przez większość roku pełnią rolę przechowalni czy suszarni, a przypominamy sobie o nich w okolicach majówki. Wtedy pojawia się zapał do odgruzowania balkonu. Sezon letni dopiero się rozpoczął.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, w ostatnim odcinku Metamorfoz, pokazuję jak z tarasu stworzyć wymarzony plac zabaw nie tylko dla dzieci lub podarować sobie dodatkowy pokój.

 

 

W pierwszej stylizacji postawiłam na spełnienie dziecięcych marzeń. I tak powstała plaża na tarasie: ze sztuczną trawą i całkiem dużą ilością pięknego, białego piasku. Tak, ten koncept jest jest praktyczny, ale co tam, czasami można zaszaleć 🙂

 

 

Nad plażą zawisły własnoręcznie zrobione huśtawki i hamak. Stanęło też stylowe tipi.  Dodatki: lampki z sieciówki, chorągiewki i  poduszki z Dekorii w kolorach nawiązujących do wnętrz marynarskich, dodatkowo nadały temu tarasowi wakacyjnego charakteru.

 

 

 

Druga metamorfoza to taras, który pełni funkcję salonu na powietrzu. Nowoczesny, z elementami glamour. Główną zamianą było położenie deski tarasowej o głębokim kolorze z firmy GUMI WOOD DECKING (gumitaras). To sprytne rozwiązanie do samodzielnego montażu, który naprawdę można wykonać bez pomocy fachowców. Deski sprawiły, że taras nabrał charakteru i przytulności.

 

 

 

W tej aranżacji podzieliłam taras na strefy: wypoczynkową z ratanową kanapą i jadalną: stół i krzesła. Dzięki zadaszeniu mogłam użyć tradycyjnego żyrandola oraz oraz dodatków bardziej salonowych.

 

 

Całość uzupełniły rośliny: trawy oraz eleganckie hortensje.

Ściskam

Do.

Zapraszam na powtórki programu do HGTV:

  • czwartki 14:00
  • piątek 8:00 i 23:00