Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Uniwersalność, czyli przekleństwo dobrej kuchni

Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Dobre dla mnie, to nie znaczy, że dobre dla Każdego. Prosta zasada, którą można stosować wszędzie, ale skupmy się na kuchni, bo o niej dzisiaj mowa. W odcinku 4 „Polowania na kuchnię” zmieniamy całą funkcjonalność kuchni, tak by dostosować ją do wszystkich użytkowników. Dominika – poruszającego się na wózku, jego żony Oli i dwójki dzieci.

To niełatwe zadanie, ale też punkt wyjścia do zmian w swoim otoczeniu. W kuchni przede wszystkim nie bójmy się egoizmu. Nawet, jeżeli wydaje nam się  jeszcze dobra, odpowiedzmy sobie na pytanie, czy ta kuchnia spełnia nasze oczekiwania i jest dostosowana do nas i do naszego stylu życia.

Jeżeli właściciel ma 2 m wzrostu, to potrzebuje blatu nieco wyżej niż standardowe 85 cm popularne w latach 90-tych.

Kuchnia

Mając 155 cm wzrostu nie zdecydowałabym się na wysoko zawieszone górne szafki:)

Kuchnia

Jeżeli kuchnia służy do odgrzewania gotowych potraw czy usmażenia niedzielnej jajecznicy, to jest inna od tej, w której ktoś przygotowuje się do castingu Master Chefa. Singiel czy matka trójki dzieci – naprawdę jesteśmy różni. I takie powinny być nasze kuchnie.

Kuchnia

Nie ma dobrych, uniwersalnych rozwiązań. I jeżeli kuchnia nie jest funkcjonalna lub jakiś jej element razi nas przeokropnie, zmieńmy to. Do tego was namawiam.

Odc. 4 Polowania na Kuchnie już dziś o godz. 22:25 w TVN Style.

Powtórki:
– czwartek 24/03, godz. 12:55
– piątek 25/03, godz. 08:05
– niedziela 27/03, godz. 12:55
– poniedziałek 28/03, godz. 16:05

Do.