Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

W kolorze, czyli kawalerka z charakterem

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Iga to barwna postać, a jej poprzednie mieszkanie, zupełnie nie odpowiadało jej osobowości. Zachowawcze, bez dodatków, smutne. Sposobem na to wnętrze stało się uporządkowanie przestrzeni, stworzenie neutralnej bazy i zabawa dodatkami. Tu rządzi kolor i meble, które zyskały zupełnie nowe życie.

collage6

po prawej: fot. Piotr Czaja

 

Podłoga. Została wycyklinowana i zaolejowana na biało. Aby uzyskać taki efekt potrzebne były dwie warstwy. Nowa podłoga nadała wnętrzu świeżości.
 

pcz_0082

fot. Piotr Czaja

 

Główne meble – łóżko/siedzisko z palet oraz białe szafy wykonał Darek Stolarz. Kolorowe krzesła to własność właścicielki, która odnowiła je na potrzeby metamorfozy. Biały stół kupiony został w IKEA. Komodzie z tej sieciówki nadałam charakteru przez wymianę gałek i domalowanie stylizowanego wzoru. Stary fotel Igi dostał nową, żółtą tapicerkę, a stylowy stolik na trzech nóżkach to FRIK Black z Little Form Studio. Zasłony – tkanina Jupiter w kolorze białym z Dekorii.
 

collage7

fot. Piotr Czaja

 

Kolory zostały wprowadzone w dodatkach. Barwne poduszki, książki na „niewidzialnych” półkach oraz galeria z plakatami. Do tego mięsisty dywan z Komfortu.
 

pcz_0083

for. Piotr Czaja

 

Kawalerka Igi nie wymagała dużego remontu. Najwięcej czasu zajęło odnowienie podłogi. Przerobienie starych mebli i mebli z sieciówki plus przemyślane dodatki stworzyły tą aranżację. Bawcie się konwencją i nie bójcie się zmian. One są możliwe i nie takie trudne.:-)

Do.

 

Zapraszam do oglądania powtórek na antenie TVN Style:

 

– czwartek 27/10, godz. 22:55

– piątek 28/10, godz. 17:05