Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Wielkanoc, czyli przygotowania do świąt czas zaczać

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Lubię święta. Za momenty spędzone z rodziną i przyjaciółmi, za pretekst do tworzenia dekoracji, za czas na nicnierobienie. Zanim jednak ta błogość nastąpi, budzi się we mnie pęd do działania. Świąteczne przygotowania czas zacząć.

Dekoracje wielkanocne, to w dużej mierze detale, które możemy stworzyć na ostatnią chwilę. Tulipany w wiaderku, wieniec z kwiatów czy nowalijki w dekoracyjnych osłonkach. Jednak rzeżucha potrzebuje czasu – około tygodnia na wyrośnięcie. Dlatego dekoracje z jej użyciem trzeba planować z wyprzedzeniem.

Potrzebować będziecie:

  • 6 jajek w opakowaniu bez logotypów (papierowe metki można zdrapać)
  • ligniny
  • ziaren rzeżuchy
  • dekoracji: piórek, sianka, tasiemek, małych dekoracji – według uznania

Easter

Jajka trzeba rozbić, tak by rozłupać skorupkę na pół. Umyć i zalać wrzątkiem. Do środka wkładamy ligninę, zalewamy wodą i na wilgotnej powierzchni rozsiewamy rzeżuchę. Po 2 dniach zacznie wschodzić, po tygodniu będzie już dość okazała.

Easter

Kiedy wyrośnie, całość dekorujmy według uznania. Powstaje kompozycja, która bardzo dobrze sprawdzi się jako dekoracja wielkanocnego stołu.

ściskam Do.

Easter