Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Wrzesień, czyli uporządkuj nowy rok

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Uważam, że Sylwester powinien być w sierpniu. W sierpniu planuję zmiany i wprowadzam je dynamicznie. Od września zaczynam nowy roku – pozostało mi to z czasów szkolnych. Przeglądam kelendarz i planuję następne 12 miesięcy. Wrzesień co roku zaczynam od nowa, wyrzucam zbędne rzeczy i uporządkowuję wszystko co się da.

Kiedy sprzątam, zawsze staję przed wyzwaniem – plątaniną kabli, które żyją własnym życiem. W ramach wrześniowych postanowień zmierzyłam się z tematem w moim biurze. Sposób bardzo prosty: kolorowa samoprzylepna taśma plus cienki marker. Efekt – kable ujarzmione.
 
collage

collage1

 

Sposobów na organizację przestrzeni jest mnóstwo. W internecie znajdziecie wiele tipów, które pomogą zorganizować miejsce do pracy czy nauki. Poniżej inspiracje: kubek z klocków lego czy organizer z kolorowych pudełek różnej wielkości.


W pierwszym sezonie DWU, w oranżerii naszych Bohaterów zrobiłam tablicę – organizer dla dzieci. To tylko punkt wyjścia, można ją dowolnie zmieniać, ozdabiać, modyfikować. Baza to płyta meblowa min grubości 12 mm. Czarny kwadrat to fragment pomalowany farbą tablicowa, wieszak na spódnicę służy za chwytak do papieru, a czarna szeroka guma przytwierdzona takerem to dobry sposób na segregowanie kredek czy flamastrów.
 

DSC03257a

„Dorota was urządzi” sezon 1 odc 6.

Na ścianie – poniżej kilka inspiracji bardziej dorosłych czy rozbudowanych rozwiązań.


Namawiam Was na organizowanie przestrzeni, w szczególności tej do pracy i nauki. Daje pozytywną energię i miejsce do kreacji i odkryć.
 
Do.