Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Wymarzony, czyli pokój dla Matyldy

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Projektowanie pokoju dla dorastającej dziewczynki, to dla mnie zawsze miły powrót do marzeń z dzieciństwa 🙂 Jeszcze niedawno w życiu Matyldy panował wszechobecny róż w wersji barbie. Teraz jej życie zdominowały zainteresowania: konie, sport, taniec. Wyzwanie dla mnie: stworzyć pomieszczenie, które zachwyci dziecko, a jednocześnie będzie na tyle uniwersalne, by służyć przez następne kilka lat.

 

collage

po lewej: fot. Piotr Czaja

 

Pożegnanie z różem. Nowe kolory tego wnętrza to biel, czerń, z elementami turkusu i delikatnych beżów. Na ścianie nad łóżkiem pojawiła się fototapeta. Takie rozwiązanie jest tak samo ciekawe jak trudne. Łatwo w taki wnętrzu o przesadę. Pamiętajmy, że decydując się na fototapetę, reszta aranżacji powinna być prosta. Ostrożnie z kolorami i kształtem.
 

img_1702

fot. Piotr Czaja

 

Meble według mojego projektu wykonał Darek stolarz – postawiłam tu na funkcjonalność i jednolitość. W tym wnętrzu nie brakuje kontrastu. Białe meble, czarne ściany (ta koło biurka to oczywiście farba tablicowa:-), białe rolety rzymskie z  Dekorii.

 

collage1

fot. Piotr Czaja

 

Z racji tego, że we wnętrzu dominuje fototapeta, nie potrzebuje on wielu dodatków. Ich funkcje pełnią kolorowe poduchy, duże lustro dla małej tancerki i lampy, które nie są rozwiązaniem typowym dla pokoju dziecięcego.  Górna lampa w formie klatki to Cage firmy Spotlight, a na biurku stanęła lekko industrialna Marla, o ciekawych nogach.
 
Zapraszam do oglądania powtórek na antenie TVN Style:
 
–  wtorek 18/10, godz. 8:15

– czwartek 20/10, godz. 22:55

– piątek 21/10, godz. 17:05

 

Miłego dnia!

Do.