Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

3,2,1, start! Czyli 1.odc. Dorota Inspiruje 3!

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

No to zaczynamy nowy, już 3-ci, sezon Dorota Inspiruje! Emisja pierwszego odcinka już za nami - premiery kolejnych zawsze w niedzielę o 18 na antenie TVN. Tak więc przyszedł czas na podsumowanie tego co w odcinku się działo :) 

Na początek jak zawsze zdjęcia sprzed.

Już po zdjęciach widzicie, że na tapet wzięłam łazienkę - znacie mnie i wiecie, że łazienka to nie mały miki i zawsze są z nią problemy. Tym razem nie obyło się bez nich, ale co nas nie zabije to nas wzmocni, tak więc wyszliśmy z mieszkania Agnieszki i jej córki Oli, wzmocnieni i naładowani energią na cały sezon! 

Oczywiście, nie byłabym sobą, gdybym nie postanowiła zrobić Agnieszce także sypialni - jak zobaczycie odcinek, zrozumiecie dla czego było to dla mnie takie ważne! Ale od początku, czyli od łazienki :) 

[caption id="attachment_10374" align="aligncenter" width="700"] Foto: Piotr Czaja[/caption]

Łazienka choć najtrudniejsza remontowo, jest mało atrakcyjnym tematem do opisywania ponieważ łazienka jaka jest, każdy widzi :) U Agnieszki i Oli postawiłam na elegancją biel. Wanna została wymieniona, ale pozostała w tym samym miejscu. Zamontowałam szybę prysznicową, żeby dziewczyny miały wybór :) Na ścianie za wanną położyłam płytki Dekor Neve Satin, które dodały łazience klasy i charakteru. 

[caption id="attachment_10376" align="aligncenter" width="683"] Foto: Piotr Czaja[/caption]

Obok wanny zawisła szafka umywalkowa Imandra, a na niej zamontowałam umywalkę nablatową GoodHome Blanca z Castoramy. Nad wszystkim zawisł żyrandol, który nadał wnętrzu bardziej salonowego charakteru. 

[caption id="attachment_10380" align="aligncenter" width="700"] Foto: Piotr Czaja[/caption]

W sypialni Agnieszki też postawiłam na stonowane kolory. Centralnym punktem sypialni, jak zawsze, jest łóżko (Ikea), w okół którego zorganizowałam przestrzeń. Za łóżkiem zawiesiłam pomalowane na biało okiennice - powstał w ten sposób ciekawy i oryginalny zagłówek. Obok postawiłam lampę na szarym trójnogu. 

[caption id="attachment_10386" align="aligncenter" width="683"] Foto: Piotr Czaja[/caption]

Po drugiej stronie łóżka, zamiast szafki nocnej, postawiłam stolik Luxury Wood polskiej marki MINKO. Ręcznie robiony, pokryty dębowym fornirem, stolik świetnie wpasował się do sypialni Agnieszki. Pamiętajcie, żeby się czasem zabawić konwencją, i wyjść za linię :) Przy łóżku, równie dobrze jak szafka nocna, może sprawdzić się stolik, skrzynka itp. 

[caption id="attachment_10387" align="aligncenter" width="700"] Foto: Piotr Czaja[/caption]

Na ścianie vis a vis łóżka położyłam tapetę Conyza z Castoramy. Zawiesiłam też ramki, w które zamiast zdjęć czy grafik, włożyłam fragmenty tapety, dzięki takiemu zabiegowi utrzymałam spokój i przytulność sypialni, dodając jej trochę artystycznego sznytu. W oknie zawisły grube, szare zasłony - które po zaciągnięciu, całkowicie zaciemniają sypialnię! 

[caption id="attachment_10392" align="aligncenter" width="700"] Foto: Piotr Czaja[/caption]

Na ścianie naprzeciw okna, zawiesiłam lustro z shuttersami. Lustro, jak zawsze w takim małym pomieszczeniu, dodaje mu przestrzeni, a lustro z zamontowanymi doń okiennicami dodaje trochę południowego, trochę nadmorskiego charakteru. A jeśli nie chcemy przeglądać się w nim z samego rana i straszyć samych siebie, wystarczy je zamknąć :) Nad wszystkim zawisła, ściągnięta w ostatniej chwili ze sklepowej ekspozycji, lampa :)  

W tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim zaangażowanym 🙂 Marice i Darkowi – za to, że zawsze stoją przy mnie! Chłopakom z ekipy LING-BUD – bez których nie udałoby się to wszystko w tak krótkim czasie! A Was zapraszam do oglądania kolejnych odcinków nowego sezonu Dorota Inspiruje w TVN i HGTV oraz na Player.pl 

Powtórka tego odcinka w TVN:

  • sobota (14 marca) godz. 16.00

Emisje tego odcinka w HGTV:

  • piątek (13 marca) godz. 22.00
  • niedziela (15 marca) godz. 15.30
  • poniedziałek (16 marca) godz. 18.00
  • środa (18 marca) godz. 20.00
  • czwartek (19 marca) godz. 23.30

Ściskam, Do.