Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Coś dla lubiących naturę – czyli kolejna realizacja mojego Biura Projektowego

Kategorie: • Autor: Komentarze ()


Jak dobrze wiecie, poza prowadzeniem programów w TV, mam jeszcze Biuro Projektowe, w którym wspólnie z bandą cudownych projektantek realizujemy projekty komercyjne. Już wiele razy się nimi chwaliłam, ale do tej pory pokazywałam głównie tzw. realizacje od A do Z (od koncepcji po nadzór). Ale nie tylko takimi zleceniami, choć je lubię najbardziej, zajmujemy się w biurze projektowym.

Czasem nie oferujemy realizacji z nadzorem „pod klucz”, np. ze względu na odległość, ale przygotowujemy PROJEKT.  W skład projektu wchodzą: 

  • - Koncepcja układu funkcjonalnego 
  • - Rysunki 3D 
  • - Dokumentacja techniczna (rysunki techniczne dla Wykonawców) 
  • - Projekt mebli na wymiar 
  • - Zestawienie użytych elementów (wskazanie konkretnych elementów wyposażenia wraz z możliwym miejscem ich zakupu) 
  • - Kosztorys realizacji projektu  

Jednym z takich projektów są dwa apartamenty na wynajem w Województwie dolnośląskim. Przez swoją lokalizację apartamenty mają służyć miłośnikom gór i natury, a zimą narciarzom :) 

Inwestycja składa się z dwóch apartamentów A i B. W apartamencie A - 42m2 - jest salon z kuchnią, sypialnia i łazienka. W apartamencie B - 28m2 - nie ma osobnej sypialni, zatem salon przyjmuje także funkcję pokoju sypialnego.

Apartament A - salon z kuchnią
Sypialnia


Łazienka


Apartament B - salon z funkcją spania i kuchnią Łazienka

Ten projekt wykonałam z Pauliną z mojego Biura Projektowego! Dziękuję Ci za cierpliwość i wyczucie klimatu :) Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o ofercie Biura Projektowego - zapraszam TU

Już niedługo kolejne realizacje :) 

Ściskam,
Do.