Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

„Domowe Rewolucje” odc. 3, czyli w oczekiwaniu na Lidkę

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Osiem rodzajów podłóg, ciemny przedpokój, stare tapety, narożnik na pół salonu, łazienka rodem z lat 90-tych i stylistyczny chaos to główne problemy w mieszkaniu Agaty i Sebastiana. Nie wszystko w tym mieszkaniu wymagało zmiany. Kuchnia wyremontowana wcześniej przez naszych bohaterów, biała z elementami drewna spodobała mi się bardzo, a przede wszystkim stała się inspiracją w urządzaniu reszty mieszkania. 

 

 

 

Głównym zadaniem było dopasowanie reszty mieszkania do kuchni, stworzenie pokoju dla Lidki, córki bohaterów, która już niebawem pojawi się na świecie. Miało być przytulnie, jasno i wygodnie.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Z salonu zniknęły stare tapety, a w ich miejsce pojawiła się ściana z białej cegły kupiona sklepie budowlanym. Ciężki narożnik zastąpiła zgrabna kanapa z Agata Meble oraz dwa żółte fotele. Na ścianie zawisły półki zrobione przez Darka Stolarza. Całości dopełniły dwa stoliki kawowedywan z Komfortu oraz stojąca lampa. Zasłony oraz rzymska roleta Capri zostały kupione w Dekorii. Na suficie powiesiliśmy lampę „pająka” z marketu budowlanego.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Betonową ścianę, na której zawisł telewizor ozdobiły zdjęcia naszych bohaterów w białych ramach. Szafka RTV w kolorze białym oraz lampa to produkty z Agata Meble.

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

W jadalni stanął biały stół  oraz krzesła HAZA.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Ceglaną ścianę w sypialni zastąpiły panele imitujące drewno. W centralnym punkcie postawiliśmy łóżko, którego zagłówek zrobiłam wraz z Darkiem Stolarzem. Do tego duża ilość poduszek, zasłony z Dekorii oraz stoliki z sieciówki, na których zmieściły się nocne lampki.

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

W pokoju Lidki położyliśmy wykładzinę dywanową z Komfortu w kolorze beżowym. Na ścianach za pomocą tapet i sztukaterii stworzyliśmy  „domki”. Ozdobna pościel, poduchy i zasłony zostały kupione w dotsmyloveDrewnianie łóżeczko w kolorze białym pochodzi ze sklepu Woodies. Handmade’owe pufy są od matka polka dot, a przewijak wraz z szafą pochodzą z sieciówki. Całość harmonijnie ze sobą współgra i nadaje wnętrzu skandynawskiego charakteru.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Łazienka została zrobiona w białym kolorze. Na ścianach położyliśmy geometryczne płytki. Zmieściła nam się tu wanna wraz z prysznicem oraz zabudowa pod umywalkę z wielkim lustrem autorstwa Darka Stolarza.