Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Miejskie wesele – czyli wszystko jest możliwe

www.maniaevent.pl
Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Na początku sierpnia, podczas gdy ja tonęłam w napływie zgłoszeń do programu, projektach i zamówieniach, a moja nieoceniona wspólniczka Maria w harmonogramach, kosztach i tabelkach, udało nam się zrealizować pewien wyjątkowy event. To utwierdziło nas tylko, że nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 No, ale od początku:

Ania i Tomek marzyli o ślubie w mieście. Bez zadęcia. Klimatycznie i elegancko. Spośród wielu lokalizacji wybrali skąpany w zieleni Boathouse Bar and Restaurant – jedną z ciekawszych warszawskich lokalizacji, w której można zorganizować przyjęcie w ogrodzie, w lekko amerykańskim stylu.

Tak jak w przypadku większości naszych realizacji zajęłyśmy się organizacją ślubu i wesela od A do Z. Od ustalenia dokładnego terminu i godziny ceremonii w US (co wbrew pozorom z 3 miesięcznym wyprzedzeniem, w stolicy 40 milionowego państwa nie jest proste…), poprzez pomoc w doborze stylizacji, do animacji dla dzieci i… dorosłych (w tym miejscu pozdrawiamy Foto Budkę:-). Tradycyjnie jednak najwięcej przyjemności sprawiło nam planowanie dekoracji.

Punktem wyjścia do całości stylistyki była wypadkowa: marzeń i gustów Ani i Tomka, kolorystki miejsca i oczekiwań wobec klimatu przyjęcia. I tak powstały ręcznie robione dekoracje w kolorach bieli, kremu i kawy z mlekiem. Najwięcej czasu zajęło przygotowywanie pomponów z tiulem i zawieszanie ich, wraz z papierowymi kulami, na wysokości. Do tego przygotowane przez nasz zespół aranżacje kwiatowe, szyte na miare bieżniki i indywidualnie zaprojektowana papeteria.

Tak  (w dużym skrócie, bo pracy było wiele 🙂 powstało miejskie wesele – nazywane przez Anię i Tomka – przyjęciem (słowo wesele ma dla wielu pejoratywne zabarwienie), gdzie klimat tworzyli ludzie, zieleń brzegu Wisły, oryginalne dekoracje i mnóstwo świec. Wszystko w naturalnych barwach i niezobowiązującej atmosferze.

PS. w galerii nieco zdjęć z ostatnich chwil przygotowań, którą uzupełnimy na bieżąco zdjęciami z samego przyjęcia.

[gallery ids="927,928,926,925,924,923,922,921,920,918,919"]