Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Nowy sezon DWU, czyli odcinek 1

Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Ciemna i z całą masą przypadkowych mebli – taka była sypialnia Moniki. Po metamorfozie – jasna, pozytywna, z miejscem dla wymagającego kota. Efekt możecie zobaczyć na antenie TVN Style, a na blogu, tradycyjnie już, poznać szczegóły realizacji.

collage

 

Poprzedni kolor ścian był mocno przytłaczający. Na ścianie za łóżkiem położona została struktura (produkt dostępny w marketach budowlanych, w zależności od sposobu nałożenia, uzyskujemy różną fakturę ściany), do której dodano niebieski pigment. Ściana była jednak zbyt jasna, więc pomalowałam ją dodatkowo farbą do ścian o kolorze NCS S0530-B10G.  Stworzyło to mocną bazę i kontrast dla białych mebli. Nad łóżkiem zawisły własnoręcznie wykonane dekoracje, a lampy z firmy Spotlight wpisały się w prostotę wnętrza. Tekstylia: poduszki, roleta rzymska i kapa – to Dekoria.

 

collage

 

Współlokatorem i przyjacielem naszej bohaterki kocur Ryszard. W nowej sypialni ma swoje miejsce – drapak, który zrobiłam razem z Darkiem. Nasz nieoceniony stolarz stworzył też toaletkę z szafką, która mieści gigantyczną kolekcję lakierów do paznokci i podręczną biżuterię.

 

dwu-5447

 

Zapraszam do oglądania powtórek w TVN Style:

wtorek 06/09, godz. 08:15

czwartek 08/09, godz. 22:55

piątek 09/09, godz. 17:05

ściskam Do.

 

dwu-5382