Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Salon od nowa, czyli totalna zmiana stylu w 4 odcinku DWU

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Salon Ani i Bartka był modny w zeszłym stuleciu. Tapeta w kwiaty, ciężkie i ciemne meble, babcine firanki w oknach. Jednym słowem duża, niewykorzystana przestrzeń. Ich dzieci postanowiły to zmienić, zgłaszając salon rodziców do naszego programu.

 

 

 

Głównym zadaniem było podzielenie salonu na strefy: jadalną i wypoczynkową. Ustawiłam meble w stylu amerykańskim, czyli pośrodku pokoju, a nie przy ścianach, do czego jesteśmy nie wiem dlaczego bardzo przyzwyczajeni.  Salon po metamorfozie nabrał nowoczesności, ale nie stracił przestrzeni.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Kolorystyka salonu to połączenie bieli, szarości i mocnej, intensywnej zieleni. Zabudowa RTV to efekt pracy Darka Stolarza.

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

W miejscu pod oknem stanął biały stół na stylizowanych nogach, kupiony za grosze i przerobiony  przez Darka. Pomieszczenie powiększa optycznie duże lustro wiszące na ścianie (również używane i przerobione przez Darka Stolarz). Beżowe zasłony kupione w Dekorii ocieplają  wnętrze i nadają mu przytulności.

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

Biało- zielona konsola z sieciówki została przerobiona przeze mnie i Darka. Dzięki nowym nóżkom i blatowi zyskała designerski wygląd.

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

Kominek został obłożony nową licówką, a stare płytki przemalowane na szaro dedykowaną do tego farbą.  Białe i zielone poduszki z Dekorii nadają temu wnętrzu charakteru.

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

 

 

Zapraszam na powtórki do TVN Style:

 środa  godz 21:40

czwartek godz 22:55

 sobota godz 10:15