Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Surowo, ale przytulnie, czyli nowy projekt mojego Biura Projektowego.

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Dawno się nie chwaliłam realizacjami mojego Biura Projektowego, więc nadrabiam :) Przedstawiam Wam projekt, który jest jeszcze w realizacji, ustalamy z klientką ostatnie szczegóły, ale widać już koniec :) W tym zleceniu mieliśmy zrobić dwie łazienki i przestrzeń wspólną w prywatnym domu. Przestrzeń do zaaranżowania łącznie wynosi 74m2, więc jak widzicie, nie jest to standardowy projekt - choćby pod względem przestrzeni! Mając na uwadze, że całość koncepcji nie jest jeszcze zamknięta, pokażę Wam wizualizacje - dokładnie takie jakie dostaje klient, zanim przejdziemy do pracy w domu!

Już po wizualizacjach widać jaki był brief klienta. Ma być nowocześnie, industrialnie i elegancko. Dość surowa baza, ma być „ogrzana” naturalnymi materiałami, dodatkami i światłem. Chyba mi się to udało? Co myślicie?

SALON/KUCHNIA/JADALNIA

W tej przestrzeni główną rolę odgrywać będzie modułowa, wygodna kanapa, która wraz ze ścianą z telewizorem, oraz z nowoczesną kozą/kominkiem, tworzą przestrzeń wypoczynkową. Duże okna i beton na ścianach wprowadzają industrialny klimat, ale miękkie materiały obiciowe, drewno na podłodze i w dodatkach oraz dywan, zmiękczają i ocieplają tę część wypoczynkową. 

W części jadalnianej postawimy duży stół z jasnymi, tapicerowanymi krzesłami. Stanie tam również biblioteka oraz duże kwiaty w donicach. Kuchnia będzie minimalistyczna, proste linie, dużo betonu i stali. A elementem "grzewczym" będzie zabudowa kuchenna z jasnego drewna - współgrającego z drewnem na podłodze w salonie i jadalni. 

ŁAZIENKA 1

W tej łazience, zgodnie z zasadą przenoszenia elementów kluczowych w dekoracjach, także króluje beton. Na podłodze położymy lastryko. Dopełnieniem będą elementy drewniane oraz zielona ściana z lustrem, za którą ukryta będzie wanna. 

ŁAZIENKA 2

W łazience numer 2. zamiast wanny będzie zainstalowany prysznic w stylu walk-in, do którego wykonana zostanie szyba prysznicowa w stalowej, czarnej ramie. Na jednej ze ścian położone zostaną duże kafle lastryko z kolorowymi elementami "mozaikowymi" - w stylistyce tłuczonej porcelany. Na pozostałych ścianach króluje beton, obraz biały gres. Elementy drewniane, oświetlenie oraz lustro (odbijające światło z wiszących lamp) ocieplają to wnętrze. 

Wiem, że to wnętrze może wydawać się zimne i betonowe, ale uwierzcie mi, takie nie będzie! 🙂 

Ściskam,
Do.