Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Zmiana totalna, czyli metamorfoza Krysi i jej salonu

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

To już ostatni odcinek DWU tej jesieni. Cieszę się, że zakończyliśmy sezon tak mocno. Emocje, które pojawiły się przy tej realizacji udzieliły się nam wszystkim. Dlaczego? Metamorfoza salonu zeszła na dalszy plan. Tu zadziała się zmiana totalna. Krysia – matka i córka, pomagając wszystkim wokół zapomniała o sobie. A nam udało się z pomocą Maćka Maniewskiego odmłodzić Krychę o 10 lat. Wszystkim zaangażowanym w naszą podwójną zmianę jeszcze raz bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ!

 

Salon Krysi, w którym spędza wolny czas i przyjmuje gości pamięta lata 80-te. Ciemny, ciężkie meble, okropne błyszczące zasłony i  niepasujące bibeloty – zmiana była konieczna.
 
collage0

collage

fot. Piotr Czaja

 

Krysia marzyła o jasnym, ciepłym salonie. Ściany zostały pomalowane na beżowo – kolor NCS S2005-Y50R. Boazerię i zabudowę grzejnika w wysokim połysku wykonał Darek Stolarz. Kanapy w kolorze lnu to Ikea, a poduszki kupione zostały w Dekorii. Podobnie jak białe zasłony i rolety rzymskie. Stolik kawowy to recykling – tafla szkła plus nóżki znalezione i odnowione w stolarni 🙂
 

img_0142

fot. Piotr Czaja

 

Kominek zostawiłam w wersji oryginalnej – poduszki dodały mu lekkości. Trzeba je zebrać podczas palenia w kominku, ale na codzień to dodatkowe, wygodne siedzisko.
 

collage1

fot. Piotr Czaja

 

W części jadalnej stanął rozkładany stół z sieciówki, a nad nim zawisła biała prosta lampa Alvar z firmy BriTop.
 
Zapraszam do oglądania powtórek na antenie TVN Style:

–  wtorek 22/11, godz. 9:25

– czwartek 24/11, godz. 22:55

– piątek 25/11, godz. 16:30