Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Litery we wnętrzu, czyli alfabet w wersji użytkowej

Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Często pytacie o litery w dekoracjach i jedno jest pewne – nie wychodzą z mody. Pasują do różnorodnych wnętrz i można je znaleźć wszędzie:  w toaletach, na plakatach, w formie mebli czy wyznań na ścianie pomalowanej tablicówką.

Lubię typografię, a przede wszystkim możliwości jakie daje. Nie musicie być mistrzami kaligrafii czy grafikami, by stworzyć coś pomysłowego czy po prostu ładnego.  Jeżeli nie macie czasu czy ochoty na własne próby, to rynek jest pełen pomysłów i rozwiązań. Zobaczcie kilka moich realizacji – twory literowe w większości stworzone własnoręcznie czy tak jak np. plakaty znalezione w sklepach internetowych.

 

  • Litera mebel, czyli sposób na spersonalizowanie męskiej sypialni. Stolik nocny w kształcie litery M zaprojektowałam dla Mateusza – bohatera 1 sezonu „Dorota was urządzi”.
collage112

„Dorota was urządzi” sezon 1, TVN Style

 

  • Malowana – czyli najprośpościej. W pokoju mojego syna Antka namalowałam wielką „A”. Wymaga to dokładności i cierpliwości w przygotowaniu i oklejeniu kształtu, ale do zrobienia przez każdego.
collage5555

„Dorota Się urządza”, TVN Style

Screen Shot 2016-02-09 at 1.14.39 PM

„Dorota Się urządza” TVN Style

  • Litery 3D. To rozwiązanie, które można zastosować w wielu pomieszczeniach: w pokoju dzieci, w salonie, w kuchni. Można zamówić gotowe napisy w konkretnych wzorach i kolorach lub samodzielnie je podrasować. Dostępne także w moim sklepie:  litery- sklep online
IMG_0385

„Dorota was urządzi” sezon 4, TVN Style

collage111

„Dorota was urządzi” sezon 3, TVN Style

 

Plakaty i inne formy, czyli litery zamknięte w ramach.  To rzecz, którą można zamówić lub samodzielnie zaprojektować i wykonać. Możliwości jest bardzo wiele – od zabawy grafiką, po rękodzieło tak jak np. materiałowe litery  w ramach.

 

collage113

„Dorota was urządzi” sezon 3

IMG_7840

sypialnia czarna, dom Doroty na Warmii

WP_20140915_23_15_40_Pro

„Dorota was urządzi” sezon 2

Zdaję sobie sprawę, że to tylko wycinek możliwości. I dlatego lubię tak bardzo ten kierunek. Trudno się nim znudzić, a przestrzeń do zabawy formą i treścią jest naprawdę ogromna.

Polecam

Do.