Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Pokój spotkań, czyli przyjemność w turkusie

Foto: Piotr Czaja
Kategorie: , • Autor: Komentarze ()

Kobieco, przytulnie i zupełnie niekonferencyjne. W pomieszczeniu o powierzchni 8 m2 stworzyliśmy pokój spotkań. Mała powierzchnia to w tej opcji konkretny problem. Granica między wnętrzem przyjemnym,a klaustrofobicznym, klimatycznym a przytłaczającym jest cienka. W tym pokoju rządzi turkus. Króluje po całości. A cel – posiadanie miejsca o potencjalne kreatywnym i nieco formalnym charakterze, osiągnięty.

Na podłodze, centralnie, swoje miejsce znalazł dywan Canvas Marocco  z Komfortu. To jego odcień zdeterminował całość kolorystyczną aranżacji. Na ścianach farba z  wzornika NCS S0515-B50G firmy Śnieżka oraz lamperia z tapety kupionej w markecie budowlanym. Ozdoby ścian są monochromatyczne. Ozdobne listwy w kształcie ram (zwykłe styropianowe) pomalowane zostały farbą ścienną. Po jednej stronie zawisły lustra (Ikea). Prosty zabieg z efektem powiększenia przestrzeni.

 

Foto: Piotr Czaja

Foto: Piotr Czaja

Foto: Piotr Czaja

Foto: Piotr Czaja

 

W pokoju spotkań ważne było dla nas oświetlenie i jego różne opcje: mocne do pracy nad projektami czy  klimatyczne do mniej formalnych spotkań. Dlatego w tak małym pokoju znalazły się, aż trzy lampy: sufitowa to Amata Spotlight oraz dwie stojące z  serii – Kadina również ze Spotlight.

 

Foto: Piotr Czaja

Foto: Piotr Czaja

Kanapa to znana już z innych wpisów, upolowana na przecenie w Jysku, dodatki: zasłony i stolik kawowy to Ikea, a pikowane fotele kupiłam na aukcji internetowej.

Do.