Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Polowanie na kuchnie – zapraszam na 1 odcinek sezonu

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Od początku roku codziennie, z drobnymi przerwami, jestem na planie. Tak, lubię To, ale to spore wyzwanie. Jesteśmy w trakcie realizacji czwartego już sezonu „Dorota was urządzi”, a dodatkowo zaczęliśmy nowy projekt. Na efekt zapraszam  już jutro o godzinie 22:25 w TVN Style. Tam premiera nowego programu „Polowanie na kuchnie”.

Jaki to program i czego możecie się po nim spodziewać – zapraszam do oglądania. Trudno mi obiektywnie wyciągać jego mocno strony czy reklamować coś, w co włożyłam tak dużo pracy.  Myślę, że ocenicie sami. Cieszy mnie jednak, że w tym formacie, będziecie mieli okazję poznać lepiej moją niezastąpioną ekipę. Moją prawą rękę – projektantkę, asystentkę i przyjaciółkę – Marikę Jóźwiak. Nie lubi, jak o niej mówię więc dodam tylko, że jest zdolna, piękna i zawsze obok. Szymon Słodyczka – góral, tak samo pomocny jak uparty, złota rączka, asystent i nasz logistyk. Justyna Radzka – jest Wysokość Make Up, która sprawia, że nawet po 12 godzinach na planie czy środku nocy, mam Twarz. Oczywiście Darek Stolarz i ekipa budowlana:Bartek oraz Roman z kierownictwem obdarzonego niezwykłą cierpliwością Maksima. Do tego całe biuro i pracownicy naszej firmy, których nie widać na planie – Cezary, Marcelina, Sylwia.

Dziękuję Kochani i życzę nam wytrwałości, bo do końca sezonu czeka nas jeszcze sporo pracy!

maniadesign.com.pl

 

A Was, zapraszam baaardzo do oglądania.

Premiera TVN Style – wtorek 01 Marca godz. 22:25

Powtórki:

– czwartek 03/03, godz. 12:55

– piątek 04/03, godz. 08:15

– niedziela 06/03, godz. 12:55

– poniedziałek 07/03, godz. 16:10

Ściskam, Do.

maniadesign.com.pl