Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Salon w 9 odcinku DWU, czyli jak połączyć różne gusta

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Dotychczasowy salon nie był w stylu żadnego z bohaterów. Nie odzwierciedlał niepokornego Łukasza ani spokojnej Karoliny.  Postanowiłam stworzyć wnętrze na miarę tych dwojga, które pasowałoby do ich drewnianego domu poza miastem. Postawiłam na uniwersalne wnętrze z intensywnymi dodatkami.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Drzewo. To ono stało się punktem wyjścia do całości projektu.

 

Fot. Piotr Czaja

Razem z Darkiem postanowiliśmy zaszaleć i wykonać rzeźbę – drzewo w ramce. Taka niecodzienna dekoracja to prezent dla Łukasza, który liczył na odrobinę szaleństwa w moim projekcie. Do wykonania takiej rzeźby wystarczą:  gałęzie, ramki i farba w kolorze intensywnego turkusu.

 

Fot. Piotr Czaja

Stuletnie drewno, z którego zbudowany był dom bohaterowie przykryli płytami kartonowo-gipsowymi. Jak dla mnie to absolutnie niewybaczalne, dlatego postanowiłam ten błąd naprawić. Na ścianie położyliśmy drewniane deski, nawiązując do czasów świetności tego domu.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Jedną ścianę tego salonu pomalowałam na kolor turkusowy- jako kolorystyczny akcent, dobrze współgrający z naturalnym drewnem. Dodatkowo taka ściana to dobra baza dla zrobionej przez Darka półki na książki w kształcie drzewa.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Dodatki: dywan w stylu vintage, turkusowy łoś  (do kupienia w sklepie online) oraz kolorowe poduszki z Dekorii.  Fotel i podnóżek zyskały nowe obicie.

 

Fot. Piotr Czaja

 

Bardzo dziękujemy za pomoc w realizacji zdjęć salonowi tapicerskiemu:

Rymarjo, AdresRadzymińska 35, 03-747 Warszawa

 

Ściskam

Do.

 

Zapraszam na powtórki do TVN Style:

czwartek godz 22:55

 sobota godz 10:15