Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

W walizce, czyli pomysł na kosz piknikowy

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Zbliża się, choć bardzo powoli niestety, sezon piknikowy. Uwielbiam. Nie trzeba jechać daleko, taki piknik  z przyjaciółmi można zorganizować także w mieście. W parkach, na błoniach, w podmiejskich ogrodach. Niezależnie gdzie najważniejsze są: atmosfera, towarzystwo i odpowiednie przygotowanie. Każdy, nawet najprostszy posiłek można podać z pomysłem. Bardzo lubię dbać o detale: kolorowe słomki, wzorzyste serwetki, ładne naczynia. Stąd pomysł na kosz piknikowy. W roli głównej stara walizka kupiona na aukcji internetowej.  Teraz tylko wystarczy poczekać na lepszą pogodę, zabrać przyjaciół, gry planszowe, wrotki 🙂 i ruszyć do parku. Nie mogę się doczekać.

 

 

 

Do wykonania piknikowej walizki będziecie potrzebować:

  • Walizkę 🙂
  • Glue Gun (czyli pistolet do kleju)/ klej
  • Taker ze zszywkami
  • Nożyczki
  • Materiał do obszycia wnętrza walizki
  • Kolorowych tasiemek do wykonania przegródek na sztućce i piknikowe niezbędniki
  • Farbę w sprayu (jeśli chcecie zmienić kolor swojej walizki)

 

 

 

 

Walizkę malujecie na wybrany przez Was kolor, wewnątrz mocujecie materiał, który będzie decydował o jej wyglądzie w środku. Ja wybrałam stonowany szary ale może to być każda jedna wybrana przez Was tkanina, nie zaszkodzi zaszaleć. Do przyklejonego i przytakerowanego wcześniej materiału przyklejacie wstążki, pamiętajcie żeby przymocować je w taki sposób, który umożliwi Wam spakowanie piknikowej zastawy. Do tak wykonanej walizki pakujecie smakołyki i potrzebne podczas pikniku gadżety. Koniecznie pamiętajcie żeby zabrać ulubiony koc.

 

 

 

 

 

Tak przygotowany zestaw piknikowy będzie wygodny w transporcie, a do tego ładny i spersonalizowany przez Was samych. Możecie wykonać taką samą walizkę jak ja, lecz zachęcam Was do czerpania inspiracji i tworzenia własnych walizek piknikowych.

 

 

 

 

Z takim gadżetem pozostaje nam już tylko czekać na ładną pogodę.

Do.