Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Wiosenno-letnie zmiany, czyli jak przygotować się do lata!

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Moi drodzy, choć do kalendarzowego lata jeszcze chwila, to fala upałów, świadczy o tym, że jeszcze tej wiosny będziemy mieli 100% lato 🙂 A jak lato, to czas na zmiany – oczywiście nie tak wielkie jak na wiosnę, ale jednak zmiany! Jak wiecie, mam wielką przyjemność, razem z Mateuszem Gesslerem, być ambasadorem sprzętów gospodarstwa domowego marki Bosch, i dziś w poniższym wpisie, chcę wam przedstawić kilka z nich, dzięki którym przygotowanie do lata- pójdzie wam łatwiej i przyjemniej 🙂 

Na początek – zmiana garderoby. Nie namawiam was do szału zakupów, tylko do przejrzenia tego co macie aktualnie w szafie. Wszystkie „cieplejsze” wiosenne rzeczy, nie spełnią się w 30 stopniowych upałach, więc zróbcie sobie miejsce i odłóżcie je na wyższą półkę, lub do pojemnika – na następny sezon 🙂 Wyciągnijcie w zamian, wszystkie przewiewne i typowo letnie stroje. 

Zanim jednak położycie je na półkach, ułożycie w szufladach, warto je odświeżyć po „zimowaniu”. Tu z pomocną dłonią przychodzi niesamowita pralka Bosch – z funkcją aktywnego tlenu – program ActiveOxygen Refresh pozwala, bez użycia wody, higienicznie odświeżyć nawet te ubrania, które nie nadają się do prania, oraz te, które nie są brudne, ale wiecie, czujecie, że należy je odświeżyć 🙂

 

Dzięki tej funkcji, wszystkie „nowe ” – letnie i „stare” – wiosenne, ubrania w krótkim czasie będziecie mogli przygotować do schowania do szafy. 

Zanim jednak, odświeżone ubrania ułożycie w szafach, szafkach i komodach, warto poświęcić chwilę, żeby te przestrzenie do przechowywania posprzątać. Tu z pomocą przychodzi sprzęt, w którym ostatnio się zakochałam, odkurzacz akumulatorowy (bezprzewodowy) UNLIMITED marki Bosch.


To sprytne urządzenie z dwiema bateriami w zestawie (dzięki czemu, gdy jedna jest używana, to druga się ładuje) ma nieograniczony czas pracy 🙂 Sprzęt jest uniwersalny i komfortowy: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możecie odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń, i każdą powierzchnię, od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w szafkach czy w samochodzie.

Odkurzacz, jak widzicie po zdjęciach powyżej, jest rozkładany, i można z niego korzystać, na tyle sposobów, na ile potrzebujemy.

Na koniec, choć może powinnam to napisać na początku – ponieważ dodalibyście sobie tym energii do letnich porządków, zostawiam coś pysznego. Dla mnie lato to świeże owoce i warzywa, z których przyrządzam sobie pyszne owocowo-warzywne koktajle! Czasem też robię lemoniady (kilka moich ulubionych przepisów znajdziecie TU).
Blender próżniowy VitaMaxx marki Bosch – zapewnia doskonałe rezultaty blendowania ze 100% zachowaniem smaku, doskonałą teksturą i naturalnymi kolorami, ponieważ blendowanie próżniowe oznacza przetwarzanie żywności przy zminimalizowanym efekcie utleniania. Dlatego witamina C i inne wrażliwe na tlen składniki odżywcze są dłużej zachowane niż przy standardowym blendowaniu.

Na wyposażeniu blendera VitaMaxx jest sportowa butelka próżniowa ToGo (0,5l) i dwa pojemniki próżniowe (1,5l i 0,75l) do próżniowego przechowywania wszelkiego rodzaju żywności i napojów, oraz książka z przepisami zawierająca wiele smacznych i zdrowych przepisów na koktajle.

Jak widzicie, przygotowanie do lata, nie musi być udręką, a może nawet okazać się przyjemnością, jeżeli tylko skorzystacie z pomocy odpowiednich sprzętów i pomysłów 🙂

Ściskam was, i wracam na plan Domowych Rewolucji 4!

Dot.