Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

„Domowe Rewolucje” odcinek 8, czyli kawalerka z akcentem czerwieni…

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

Mieszkanie naszych bohaterów było zdominowane przez 3-letniego Jarka. Wszędzie zabawki i akcesoria dziecięce jak na placu zabaw. Zero miejsca i prywatności dla Olgi. Wspólne łóżko, mała, prowizoryczna kuchnia, w której brakowało miejsca do pracy i szafek do przechowywania, łazienka z dwoma rodzajami podłóg. Wszędzie chaos, a do dyspozycji tylko 30 metrów kwadratowych. 

 

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

 

Główne zadania:

  • stworzenie pokoju dla Jarka oraz intymnej przestrzeni dla Olgi
  • nowa funkcjonalna kuchnia
  • rozjaśnienie pomieszczeń
  • miejsce do przechowywania
  • wygodna łazienka
  • jednolita podłoga

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

 

Kuchnia została przeniesiona do salonu. Po obu stronach drzwi stanęła biała zabudowa kuchenna zrobiona przez Darka Stolarza, wyposażona w nowoczesny sprzęt AGD, w tym pralka. Szafki zostały przykryte czarnym blatem, na którym pojawiły się czerwone dodatki. Znalazło się również miejsce na mały stół z Agata Meble.

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

 

 

 

Pokój pomalowaliśmy na kolor szary. Ściana między salonem a przedpokojem została wyburzona, a przestrzeń przedzieliła nowa, wygodna szafa wykonana przez Darka. We wnęce na ścianie pojawiły się panele ścienne oraz wygodne łóżko dla Olgi, zrobione na wymiar przez Darka. Obok stanął fotel z Agata Meble, szafka RTV z regałem. Pod oknem znalazło się miejsce na kanapę. Całość salonu wypełniły stylowe zasłony i rolety z Dekorii , miękki dywan z Komfortu oraz dodatki w ulubionym przez Jarka kolorze – czerwonym. Nad stolikiem kawowym powiesiliśmy dużą lampę. Całość z Agata Meble.

 

 

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

 

 

W całym mieszkaniu poza łazienką położyliśmy drewniane panele z Komfortu. Dzięki ujednoliconej podłodze optycznie powiększyliśmy wnętrze.

 

 

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

 

Ściany w pokoju Jarka zostały pomalowane na kolor biały  oraz jego ulubiony czerwony. Część ściany przy drzwiach została pokryta czarną tablicówką, pod którą stanął stolik do rysowania. Kaloryfer pod oknem zasłoniła zabudowa z kolorowych belek, którą zrobił Darek. Obok powstały półki na książki i zabawki. Na parapecie stanęła czerwona lampka stołowa Dave firmy SPOTlight. Okno zostało udekorowane roletą rzymską z Dekorii.

 

 

 

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

W pokoju Jarka znalazło się miejsce na jego własne łóżko, pojemną szafę od Darka Stolarza oraz puf, w którym można przechowywać zabawki. Na łóżku nie mogło zabraknąć dekoracyjnych poduszek z Dekorii.

 

 

Fot. Piotr Czaja

 

 

 

Na podłodze w łazience położyliśmy elastyczną wykładzinę w marokański wzór w stonowanych kolorach z Komfortu. Pod umywalką pojawiła się nowa, duża szafka z sieciówki, a nad nią zawisło lustro w białej ramie z Agata Meble. Ściany nad kaflami pomalowaliśmy na pastelowy, zielony kolor. Nad wanną powiesiliśmy lustro SPA, które wykonałam wraz z Darkiem Stolarzem. Całość wykończona dodatkami w kolorze pastelowym zielonym. Łazienkę oświetla centralna lampa z marketu budowlanego.