Kontakt:

Biuro projektowe:

Joanna Święcka
kontakt@szelagowska.studio
+48 577 264 777

Management:

Maria Grzesiak
maria@maniadesign.com.pl
+48 530 117 276

Ważne – nie przyjmujemy zgłoszeń do programu!

Castingi do programów z moim udziałem prowadzą kanały:  TVN, HGTV oraz TVN Style. Informacji szukajcie tu: hgtv.pl/castingi,3567,n 

Kręcimy – czyli na planie „Dorota was urządzi!”

Kategorie: • Autor: Komentarze ()

W ostatnim wpisie wspominałam Wam o paszczy w którą się wpakowałam. Nie bez przyjemności rzecz jasna 🙂 „Dorota was urządzi!” to nowy program o metamorfozach wnętrz, który od września będziecie mogli oglądać na antenie TVNstyle.  To on pożarł cały mój czas:)

Od dwóch miesięcy przekopuję się przez zgłoszenia, wybieram, planuję, projektuję, zamawiam, skreślam, dorysowuję. Będę się z Wami dzielić tym co działo się, lub dzieje na planie. Jeżeli wszystko, a trzymajcie kciuki aby tak było, przebiegać będzie zgodnie z harmonogramem, to do końca listopada będę odwiedzać Wasze domy i mieszkania. I wprowadzać zamieszanie….A dokładniej pokazywać jak w 3 dni wykorzystując architektoniczne triki, recyclingowe przeróbki i pracę własnych i zaprzyjaźnionych rąk zmieniać wnętrza i stwarzać zupełnie nową rzeczywistość. Do życia, zabawy, kochania, odpoczywania, celebrowania i długich wieczorów z rodziną i  przyjaciółmi. Tak: będę wiercić, przybijać, dekorować i dopingować ekipę. Bo mimo, że uwielbiam być samowystarczalna to cieszy mnie to, że przy tym projekcie mam szczęście współpracować ze wspaniałymi, otwartymi na wyzwania ludźmi.

Przez ostatnich parę tygodni zaszło wiele zmian. Już jutro zaczynamy kolejne zdjęcia. Nie mogę doczekać się podwójnie: odwiedzimy bardzo pozytywną, gotową na zmianę parę rozpoczynającą nowy etap w swoim życiu. Dodatkowo obok nas – „maniowej” ekipy metamorfozowo – remontowej pojawi się nowy producent programu i nowa ekipa realizacyjna.

Życzcie mi powodzenia! Ściskam niezmiennie.

PS. A dzisiaj kilka zdjęć z planu 1 odcinka programu „Dorota was urządzi”.

[gallery ids="901,906,905,904,902,907"]